Sorun mu var ? Hemen gönder üyelerimiz tarafından cevaplansın, sende üye olarak sorunları çözüp kazandığın puanlarla hediyeler kazanabilirsin.
0 oy
Platform Oyunlar kategorisinde tarafından
Daha önce Lep's World oynayan var mı ? süper marioya benziyor sizce oynayayım mı internet gerekiyor mu ?

1 cevap

0 oy
(2.3k puan) tarafından

Oyun internet gereksinimi duymamaktadır;

Çocukluğunda Süper Mario ile tanışmamış ve adını sonra sonra duymuşsanız çok şey kaybetmişsinizdir. Prensesin peşinden onca bölüm ilerlemek bir yerde takılıp kalmak ve atariyi yeniden başlattığınızda kaldığınız yerden devam edememek 90'lı yılların çocuklarının günlüklerinde yazar. Şimdilerde o kadar çok benzeri yapıldı ve hatta filmleri çıktı ki mutlaka Süper Mario'yu biliyorsunuzdur.

Aynı mantıkta bir oyun, bir platform üzerinde ileriye doğru gidiyoruz. Karşımızda bazı yaratılar var ve bu yaratıkları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Platform engellerle dolu. Ayrıca gizli öğeler ile can bonusu ve yıldız toplayabiliyoruz. Topladığımız her 100 yıldız bize bir adet can puanı kazandırıyor. Bölüm sonunda yer alan gökkuşağına ulaştığımızda o parkuru tamamlamış oluyoruz.

Oyun esnasında yaratıklar size dokunduğunda direk ölmüyorsunuz. 3 adet yonca hakkımız var. Bu yonca sayısı kadar yaratıklardan etkilenmiyoruz. Oyunda bazı alanları kırdığınızda yonca elde edebilirsiniz. Bu mevcut 3 hakkınıza ekleniyor ve yaratıklardan elde ettiğiniz ve elimizde olan 3 adetin toplamı kadar etkilenmiyoruz. Yaratıkları ortadan kaldırmak için üzerilerine zıplamamız yeterli. Yada etrafta bulunan ananasları toplayarak onlara fırlatabiliriz.

Oyun esnasında kontrollerin orta kısmında bulunan durum barıyla parkurun yüzde kaçını tamamladığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.Oyunun 2. ve 3. versiyonlarıda Google Play ve Appstore'de yayında. Yakında blogumuzda bu oyunlarıda sizlere tanıtacağız.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 23 mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. 

Hoş geldiniz, Oyundestek Yardım Platformu sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...