Sorun mu var ? Hemen gönder üyelerimiz tarafından cevaplansın, sende üye olarak sorunları çözüp kazandığın puanlarla hediyeler kazanabilirsin.
0 oy
Macera Oyunları kategorisinde (360 puan) tarafından

1 cevap

0 oy
(2.3k puan) tarafından

Oyun kendi ayarlar menüsünden bize 60 fps aktif etme olanağını sunmuyor. Dolayısıyla ufacık bir program ile bu ayarı yapabiliriz.
Uygulamanın adı GFX Tool indirmek için tıklayınız

İlk olarak en üst menüden (GP) olan sürümü seçin. Bu bizim normal Google Play’den indirdiğimiz PUBG Mobile versiyonudur. Resolution yani çözünürlük ayarını 720 yapmanızı öneririm. Bu kalite açısından çok bir şey değiştirmeyeceği gibi oyun içi kontrollerin ideal boyutlarda olmasını sağlayacak.

FPS ayarını da FPS olarak ayarlıyoruz.

En altta bulunan ACCEPT butonuna tıklayarak ayarlarımızı uygulayabiliriz. Kaydetmeden önce diğer ayarlara da göz atabilirsiniz. Örneğin Shadows (gölge) ve Anti-aliasing (kenar yumuşatma) ayarlarını kapatarak performansı daha da arttırabilirsiniz! Uygulama her güncelleme de yeni seçeneklerle geliyor. Örneğin kontrol ayarlarınızın gitmemesini ya da ufak bazı optimizasyon seçeneklerini işaretleyip gereksiz bazı efektleri kapatarak oyun deneyeminizi daha performanslı hale getirebilirsiniz. ACCEPT seçeneği ile ayarlarımızı kaydettikten sonra RUN GAME ile oyunu başlatabilirsiniz.

Hoş geldiniz, Oyundestek Yardım Platformu sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...