Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Age of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Age of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Birçok strateji severlerin merakla beklediği Age of serisinin devam oyunu Age of Empires IV ne zaman çıkacak ? Çıkış tarihi açıklandı mı ?

Değil çıkış tarihi, henüz oyunu tam olarak tanıtan bir görsel dahi paylaşılmadı. Relic firması tarafından çalışmaları sürdürülen Age of Empires 4 sır gibi saklanıyor. E3 2019'da firma tarafından oyun hakkında bilgi verilmedi. Relic firması daha önce sevilen strateji oyunu Company of Heroes serisini oyunseverlere buluşturmuş köklü bir Kanada firması.

Age of Empires serisinin eski oyunlarını günümüz teknolojisine güncelleyen Ensemble Studios'un bu oyuna destek vereceği aşikar olsa da Relic firması ipleri elinde tutacağa benziyor. Bunun nedeni ise anlaşma sağlanır sağlanmaz Relic firma proje yöneticisinin  oyunda asker sınırını kaldıracağız açıklaması idi.

Çıkış tarihinin ise kesinlikle belli olmadığını tekrar dillendirelim ve tahminlerimize göre 2020 yılının bahar aylarında oyunu raflarda görebileceğimizi söyleyelim. Oyun bilinen dünya tarihinin her aşamasını içerecek. Roma dönemi, Amerika'nın fethi, İspanyol adaları dönemi, İngiliz sömürgecilik zihniyeti gibi dönemlerde geçecek. Muhtemel görünen bir başka özelliği ise online oynanabilir olacak olması. Fiyatına gelince Anno 1800'ün fiyatı 300 TL civarıyken Age of Empires 4'ün bu rakamdan aşağı olacağını düşünmüyoruz.


Oyun Haberleri kategorisinde 26 Haziran 2019 - 21:43:43 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 32 kez görüntülenmiştir. #age of empires 4 # strateji oyunu # relic # microsoft

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.