Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Airport Control APK İndir

Airport Control APK İndir

Size verilen bir havaalanında gelen uçakları istekleri doğrultusunda havaalanının belirli departmanlarına yönlendirdiğiniz simülasyon oyunudur.Basit ve anlaşılır bu oyunda sizin havalimanınıza gelen uçakları istekleri doğrultusunda yakıt ikmali, tamir atolyesi yada yolcu indirmeye yönlendirmeniz ve diğer uçakların piste inmeden önce pistin açık olması ve inecek diğer uçağın ihtiyacını karşılayacak olan birimin boş olmasına özen göstermelisiniz.

Her bölümün belirli kuralları bulunmakta.Size verilen görevde belirli sayıda uçağı bütün işlemlerinin ardından tekrar havalandırmanız gerekiyor. İlgilendiğiniz her uçaktan bir miktar gelir elde ediyorsunuz. Bu gelirlerle ileri bölümlerde extra yeni tamir slotu, yakıt ikmal slotu ve yolcu indirme peronları inşa ettirebilirsiniz. Uçakları aşırı derecede pist dışında bekletirseniz uçak geri dönecektir. Bu nedenle uçağın üzerindeki yeşil bar tükenmeden uçağı karşılamalısınız.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 7,5 mb büyüklüğünde, Android 4.0 sürümü'dür. Bu oyunun iOS versiyonu bulunmaktadır.


Yönetim Oyunları kategorisinde 16 Mayıs 2019 - 00:36:28 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 47 kez görüntülenmiştir. #havalimanı kontrol # uçuş simülasyonu # apk indir

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.