Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Anno 1800 Kırıldı mı ? Crack Ne Zaman Çıkacak ?

Anno 1800 Kırıldı mı ? Crack Ne Zaman Çıkacak ?

Türkiye'de de çokça oynanan Anno 1800 crack indirmek isteyen oyuncu sayısı oldukça fazla. Oyunun fiyatının yüksek olması bu oyunu korsan olarak oynama isteğini oldukça arttırdı. Popüler oyunların kırılıp kırılmadığını bildiren Crackwatch sitesine göre oyun 2 ay içerisinde kırılacak.

Ubisoft Anno 1800 Fiyatı ne kadar ?

Şuan 300 TL üzeri satış fiyatı bulunan oyun Crackwatch sitesine göre 2 ay içerisinde kırılmış olacak.

Anno 1800 Crack ne zaman çıkacak ?

Eğer sizde bu oyunu sabırsızlıkla oynamak istiyorsanız 300 TL ücreti ödemeniz gerekiyor. Fiyat politikası nedeniyle Steam ile anlaşamayan Ubisoft, oyun yayınlanır yayınlanmaz Steam üzerinden satışının durdurulmasına karar kılmıştı. Kırılmaması açısından bunun önemli olduğunu anlamış olduk. Yani Steam üzerinden yayınlanan oyunlar daha çabuk kırılarak korsan olarak piyasaya giriyordu.

Crackli Oyun İndirmek neden Bilgisayara Zarar Verir ?

Daha önce şu yazımızda Hoodlum tarafından yapılan crackli oyunlar ve bu konu hakkında kısa bir bilgi vermiştik. Korsan oyunlar bilgisayarınıza virüs bulaştırır. Bu virüs birçok antivirüsler tarafından okunamaz ve farkına varılamaz. Eklediğiniz her dosya sizin bilgisayarınızı hem güvenlik anlamında hemde siber güvenlik anlamında sorunlu getirir. Kredi kartı vb. bilgileriniz korsan yapımcıları tarafından dünyadanın bir başka ülkesinde bulunan deepweb diye bilinen ortamda satılabilir.

Sizin kişisel verileriniz, sosyal medya hesap şifreleriniz ve çok daha fazlası istemeyeceğiniz kişilerin eline geçebilir. Ama bundan daha da önemli bir konu olan siber güvenlik. Crackli oyunlar bilgisayarınız zombi bilgisayarlara döndürüp sizin isteğiniz dışında resmi devlet sitelerine yada fayda birçok sitelere saldırı anında kullanılır. Böylece kendi ülkemize zarar vermiş olursunuz. O nedenle korsan oyun indirmeden önce bir kez daha düşünmenizde fayda var, iyi oyunlar !


Oyun Haberleri kategorisinde 22 Haziran 2019 - 23:24:17 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 39 kez görüntülenmiştir. #anno 1800 kırıldımı ? # crack indir # crackli oyun # crack zararları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.