Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Bizim Çiftlik Sahil İncelemesi

Bizim Çiftlik Sahil İncelemesi

Mobil telefonlarımızdan eşsiz çiftlikler kurabilmemiz için yapılan yine harika bir oyun daha. Grafikleri çok hoşuma gitti, sıkmayan bir yapıya sahip oyun. Ayrıca %100 Türkçe. Görevlerle süslenmiş oyunda görevleri yaparak kolayca gelişebilirsiniz. Tarlaya yonca ekip, yoncayı hasat ediyoruz ardından elde ettiğimiz yoncaları ineğimizi beslemek için kullanıyoruz. İneğimizin karnı doyduğunda bize süt verecek ve biz bu sütü peynir makinasında harika, lezzetli bir kaşar peynirine dönüştürebileceğiz. Tüm bunları yaparken öyle dakikalarca beklemekte yok.

Ayrıca arı kovanı satın alıp arılarınız ile tarlaya ektiğiniz yoncalar olgunlaştığında bal üretebilirsiniz. Bu balları reçel makinasında yine ürettiğiniz üzüm, elma gibi meyvelerle birleştirip reçel elde edip bu reçelleride kolayca satabilirsiniz. Koca arazide tek başınıza değilsiniz. Komşunuz Alican ve Aliye'nin pazarlarında ürün alabilir onlarla etkileşim gerçekleştirebilirsiniz. Tabi bunlarla etkileşim kurabilmeniz için belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekiyor.

Tarlaya ektiğiniz ürünler için zaman geçmesine gerek yok. Bedava olarak sunulan süper gübreleri kullanarak ürünleri anında yetiştirebilirsiniz. Diğer oyunlardan farklı olarak Bizim Çiftlik Sahil, neredeyse tüm bekleme kısıtlarını kaldırmış. Buda oyunu daha uzun süre severek oynamanızı sağlayacak bir özellik olarak ortaya çıkıyor. Oyunda oynanabilirlik oldukça üst seviyelerde.

Oyunun hikayeside oldukça iyi. Süper gübre aslında kullanılıyor fakat gelen mektupta babanın Adaların birinde süper gübreyi bulmak için ayrılışına değiniliyor. Henüz nineye rastlamadım fakat ileriki seviyelerde muhtemelen karşımıza çıkacaktır :)


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 81 mb büyüklüğünde, Android 4.0.3 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. 
Not: Oyunu yükledikten sonra 50 MB büyüklüğünde bir güncelleme yapmaktadır.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 09 Mayıs 2019 - 22:55:18 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 52 kez görüntülenmiştir. #çiftlik oyunları # mobil çiftlik oyunu # bizim çiftlik oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.