Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Black Desert Mobile Kolayca 30 FS Kasmak

Black Desert Mobile Kolayca 30 FS Kasmak

Black Desert Online'da eşyaları upgrade edebilmek için FS puanına ihtiyacınız olacak. Birçok yöntemi bulunan FS kasmanın bugüne kadar basitçe 27-30 FS arası kastığımız yöntemi sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle FS kasmaya yeni başlıyorsanız daha az maliyetli olan ama 15-20 arası kasabileceğiniz Deblarth ayakkabı üzerine gitmenizi önerebiliriz. Velia'daki demirciden temin edebileceğiniz ayakkabıları +14'ten +15'e basarken 15-20 FS arası kasabilir daha sonra kastığınız bu FS'yi demirciden alacağınız eşya ile daha sonra kullanmak üzere biriktirebilirsiniz.

Daha üst düzey bir FS arıyorsanız önerim At eşyaları. Nallar, eyerler toplayarak +9'dan +10'a basarken yeşil eşya olduğu ve yükseltme ihtimali oldukça düşük olduğu için 30 FS'ye kadar kasabilirsiniz. Şanslıysanız 35 FS'leri görebilirsiniz.

At eşyaları pahalıysa, Tüccar vagonu eşyalarınıda deneyebilirsiniz. Örneğin 200K'dan 100 adet vagon tekeri toplasanız, en az 3 4 adet +10 çıkarıp çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Hemde bu sırada en az 5 adet 30 FS kağıdı elde edersiniz.


Oyun Hileleri kategorisinde 22 Haziran 2019 - 23:58:28 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 28 kez görüntülenmiştir. #fs kasmak # kolay fs kasma # bdo fs

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.