Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Black Desert Mobile Türkiye & Mena Ne Zaman Gelecek ?

Black Desert Mobile Türkiye & Mena Ne Zaman Gelecek ?

Sevilen MMORPG oyunu Black Desert’in cep telefonları için sunduğu bir versiyonu olan ve ana hesabınız ile bağlanıp oynayabileceğiniz ve oyundaki bütün aktiviteleri cep telefonu üzerinden de yapabileceğiniz Black Desert Mobile Pearl Abyss (Korea), Pearl Abyss Taiwan (Taiwan) ve Pearl Abyss Japan (Japan) yayıncıları için Google Play’de yayında.

Uygulama Google Play için incelemek isteyenler tıklayın.

Black Desert Mobile Türkiye ve Mena operasyon ekibine ne zaman katılacak bunun için tam bir bilgi maalesef bulunmuyor. Fakat bu yıl sonuna kadar yada önümüzdeki yıl ilk çeyrekte mobil versiyonu Türkçe olarak hizmet sunan Mena operasyonuna dahil edilecek.

Yukarıdaki videoda oyunun telefon üzerinde nasıl oynanacağı detaylıca gösteriliyor. Ayrıca oyun sadece Android işletim sistemine değil Ios’a da hitap ediyor. Burayatıklayarak App Store’den uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 01 Mayıs 2019 - 13:49:12 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 391 kez görüntülenmiştir. #bdo mobil indir #black desert mobil türkiye

Yorumlar (3)

Selim Şimşek
13 Mayıs 2019 - 03:55:52

Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..


Mustafa
09 Mayıs 2019 - 14:06:39

Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

07 Mayıs 2019 - 12:54:39 Ali Şahin

hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.


Ali Şahin
07 Mayıs 2019 - 12:54:39

Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.


Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.