Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

BlueStack Oyun Esnasında Kontrol ve Kısayol Ayarları Nasıl Yapılır ?

BlueStack, Google Play'de bulunan oyunları bilgisayarımızda oynanamıza yarayan bir mobil emülatördür. Lakin otomatik olarak birçok kontrol ve kısayolları tanımlasada bası oyunlar için bunu yapmakta zorlanıyor. Bu nedenle arayüzünde bulunan kısayol atayıcısı sayesinde dokunmamız gereken yerlere birer harf atayarak sanki telefondan oynuyormuşcasına karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

Resimde gördüğünüz alanda bulunan klavye ikonuna tıklamanız gerekiyor.

Açılan pencerede noktaya dokunun kısmını alıp atamasını yapacağımız alana sürüklüyoruz. Daha sonra sürüklediğimiz alanda bulunan dokunma ikonuna tıklayarak kullanmak istediğimiz tuşa basıyoruz. Bu işlem sonrası artık yapılandırma ayarlarımızı kaydet butonuyla kaydedip atatığımız tuşlar ile oyunu oynayabiliriz.


En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.