Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yazı 2019-05-08 15:29:13 Tarihinde "içerikte yeni eklemeler yapıldı" sebep gösterilerek güncellenmiştir.

Akıllı cep telefonlarımızda oynadığımız oyunlarla çokça vakit geçiriyoruz. Bu oyunlardan biri de Candy Crush Saga. Dünya genelinde oynanan oyun kendi standartlarında en çok indirilen uygulamada diyebiliriz. Oyunu telefonunuza indirdikten sonra birbirine eş gelen şekerleri patlatarak ilerliyorsunuz. Bölümleri geçtikçe zorlaşan oyun adeta bağımlılık yapıyor. Zeka geliştirme ve gelecek hamleleri tahmin ettirme gibi özellikleri olan oyundan tabi ki sıkılan arkadaşlarımız da vardır. Candy Crush Saga’dan sıkılan, yalnız aynı kategoride başka bir oyun denemek isteyen arkadaşlarımıza önerilerimiz.

Farm Heroes Saga

Candy Crush Saga oyununun devam niteliğindeki oyun yine aynı firmanın uygulamasıdır. Bu oyunda ise şekerlerin aksine meyve, sebze ile oynanıyor. Daha da geliştirilerek ve daha çok zevk alacağınız Farm Heroes Saga bölümlerini oynamak daha kolay ama ustalaşması zor bir oyun. Arkadaşlarınızla yarışarak oynayabileceğiniz Farm Heroes Saga daha çok süreli bölümleri ile dikkat çekiyor.

Homescapes

Belki de kategorisinin en zevkli oyunu olan Homescapes, rakiplerinden farklı olarak birde oyunda size verilen malikaneyi güzelleştirme imkanı veriyor. Her bölümünde farklı bir tasarımla karşılaşacağınız oyunda, bölüm atladıkça altın kazanıyor ve evinizin iç ve dış dekorasyonunu dilediğiniz gibi düzenliyorsunuz. Her bölümü ayrı bi zevkli ve heyecanlı olan Homescapes, maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yine de ülkemizde Google Play üzerinden çokça indirip oynanan oyun, dünya genelinde de popülaritesini koruyor.

Pet Rescue Puzzle Saga

Yine Candy Crush Saga oyunlarından biri olan Pet Rescue Puzzle Saga, muadilleri içinde belki de en anlamlısı. Hayvan ve mama figürleri ile oynanan oyun, zeka geliştirmenin yanında hayvan sevgisini de aşılıyor diyebiliriz. Kazandığınız her bölümde bir hayvan kurtarıp, hayvan koruma barınağında kalmasını sağlıyor ve kurtardığınız her hayvan için bir ödül kazanıyorsunuz.

Kayıp Ada - Patlayan Macera

Candy Crush'tan farklı olarak bir hikayenin içine alıp götüren kaliteli grafiklere sahip şeker kırma oyunudur. İncelemesi için tıklayın.


Zeka Oyunları kategorisinde 01 Mayıs 2019 - 23:35:39 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 162 kez görüntülenmiştir. #Homescapes #Farm Heroes Saga # balon patlatma oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.