Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Candy Crush Saga Hileleri ve İpuçları

Candy Crush Saga Hileleri ve İpuçları

Sevilen patlatma oyunu Candy Crush Saga, kısa süre önce milyon dolarlara satıldı. Yeni alan şirket oyunda birçok iyileştirme gerçekleştireceğini duyurdu. Bunların en başında ise bölüm sayısında ciddi oranda bir arttırma söz konusu. Giderek zorlaşan yapısı ile Candy Crush Saga, ilerleyen zamanlarda can sayısı yeterli gelmeyecek ve birçok bölümü geçemiyecek hale gelecekseniz. O nedenle bugüne kadar fixlenmemiş ipuçlarına bu sayfa aracılığı ile yer vereceğiz.

Eğer Candy Crush Saga'da beklerken yine bu oyuna benzer zeka oyunlarını merak ediyor ve olsa oynarım diyorsanız Candy Crush Saga Benzeri oyunlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sınırsız Can

Candy Crush Saga'da can bittikten sonra beklemek istemiyorsanız telefonunuzun saaatini değiştirmeniz yeterli. Canınız bittiğinde telefon ayarlarınıza girerek saati 3 saat geri alın. Daha sonra oyuna girin ve canınızın dolduğunu göreceksiniz fakat hemen oyuna girip oynamayın. Ardından oyunu kapatıp saatinizi tekrar eski haline getirip oyuna yeniden girin. Şimdi rahatça oynayıp bölümleri geçebilirsiniz. Canınızın her bittiğinde bu işlemi uygulayabilirsiniz. Eğer doğru zamanda yapmazsanız 300-500 saatlik bir yasaklama gelebilir.


Candy Crush Saga ipuçlarına değinecek olursak;

1. Aceleci Davranmayın.

Candy Crush Saga Patlayan ŞekerOyunun size her gösterdiğini yapmayın, 5 adet aynı şekeri yan yana getirirseniz patlayan şeker elde edersiniz. Bu şeker bir patlamada çok daha fazla alanı ortadan kaldıracak ve size bölümü geçirecek seviyede puanlar getirecektir. Bu oyunda hamlenin çok önemli olduğunu unutmayın.

2. Patlatmaya en alttan başlayın.

Neden en alttan çünkü alttan kıracağınız şekerler üstteki dengeyi bozacak ve birçok kırılmayı tetikleyecektir.

3. 3 Adet şekeri düşünmeyin 4 ve 5 adet şekeri düşünün

Eğer bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız 4-5 şekeri aynı hizaya getirmeyi düşünmelisiniz. Eğer 4 adet getirirseniz etrafa zarar verecek ufak bir patlayan şeker elde edersiniz. Tabi ki 5 adeti yan yana getirirseniz yukarıdaki resimde gösterdiğimiz patlayan şeker ile birçok şekere zarar verir ve puanları toplarsınız.


Bu hileler tanıtım amacıyla paylaşılmaktadır. Kullanıcı tarafında doğacak sorundan sitemiz sorumlu değildir. Hileleri yapıp yapmamak son kullanıcının insiyatifindedir.


Oyun Hileleri kategorisinde 02 Mayıs 2019 - 13:26:59 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 68 kez görüntülenmiştir. #candy crush saga hileleri # mobil oyun ipuçları

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.