Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Car Mechanic Simulator 2018 APK İndir

Car Mechanic Simulator 2018 APK İndir

Nedense çocukluğumda çırak olarak gönderseler gitmem dediğim her işi Playway SA. sağolsun simülasyon oyunu olarak ortaya çıkarmış. Aslında bir oto tamirci çırağı olmadığıma şuan ne kadar pişman olduğumu anlatsamda anlayamazsınız. Araç gelir, arıza söylenir ustaya, usta gerekirse araçla bir test sürüşüne çıkar ve arızayı tespit eder. ardından tekrar atolyeye gelir ve arızalı parça çıkartılıp yerine yenisi takılır. Daha sonra tekrar bir test sürüşü gerçekleştirilir ve araç sahibine araç teslim edilir. Parça parasıyla birlikte birde el emeği alır ve o araç o şekilde tamir edilmiş olur.

Car Mechanic Simulator 2018 ise, çürümüş eski ve terkedilmiş arabaları harita üzerinden tespit ederek onları en yüksek teklifle satın almak ve ardından atolyeye getirip kaporta ve motor kısmındaki arızaları giderip tekrar satmaya dayalı bir oyun. Kazandığınız paralar ile tamirhanenizi parça ve ekipman bakımından genişletip daha fazla araç ile hizmet sunabilirsiniz.

Tamirini gerçekleştirdiğiniz aracı park slotuna koyarak 4 saat içerisinde satabilirsiniz. Yada oyunun gold parasıyla 2 golda anında açık arttırmaya çıkararak satışı gerçekleştirebilirsiniz. Her tamir sonrası bolca para kazanacağınızı düşünmeyin. Karınız yaptığınız iş ve süreyle orantılı. Ne kadar ekmek o kadar köfte yani. Oyun grafiksel olarak size istediğinizi verecektir. Fakat maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Birkaç dakika oynadıktan sonra kolayca alışıyorsunuz. Basit ve anlaşılır bir arayüze sahip. Zaten bu oyun serisi yeni değil, daha önce bilgisayar versiyonunu oynadıysanız bu oyunu kolayca çözebilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 81 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 15 Mayıs 2019 - 16:22:34 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 73 kez görüntülenmiştir. #araba tamir simülasyonu # mobil simülasyon oyunu indir # car mechanic simulator 2018

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.