Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Clash Royale En iyi Kart Desteleri

Clash Royale En iyi Kart Desteleri

Sevilen kart oyunu Clash Royale için birçok oyuncu tarafından oluşturulmuş ve kullanılan hazır kart dizilimlerine göz atarak anlık savaşlarda çok daha fazla taç kazanabilirsiniz. Rakiplerinize karşı yenilmez olmak istiyorsanız kendi destenizi ve kendinize en uygun desteyi hazırlamalısınız.

Aşağıdaki listeler 250 Binden fazla oyuncu tarafından kullanılan ve çoğunlukla karşılaştığınız listelerdir. Size en uygun olanı bulup birazda kendinize göre dizayn ederseniz kendi kart diziliminizi bulmuş olursunuz.

Supercell tarafından yayınlanan Clash Royale'da en kaliteli ve en çok oyuncu tarafından tercih edilen listeler bunlar. Sizde kendi listelerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Kart Oyunları kategorisinde 03 Mayıs 2019 - 00:44:27 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 63 kez görüntülenmiştir. #supercell #kart oyunları # clash royal kart dizilimi

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.