Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

CODE VEIN Ne Zaman Çıkacak ?

CODE VEIN Ne Zaman Çıkacak ?

Günümüz popüler oyun kategorilerinden olan anime ağırlıklı aksiyon oyunu Code Vein ne zaman çıkacak ? BANDAI NAMCO Studios Inc. tarafından geliştirilen ve yine aynı firma tarafından dağıtımı yapılacak olan Code Vein, 27 Eylül 2019 tarihinde piyasaya çıkacak.

Steam üzerinden ön sipariş fiyatı 250 TL olarak belirlenen oyunun çıktıktan sonra satış fiyatı ise 350 TL olarak belirlenmiş durumda. Fiyatının bu denli yüksek olması oyundaki beklentileri arttırıyor. Oyun Türkçe dil desteği içermemekte.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 04 Temmuz 2019 - 14:24:48 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 19 kez görüntülenmiştir. #anime oyunları # aksiyon oyunları # ne zaman çıkacak ? # code vein

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.