Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Criminal Case Dedektiflik Oyunu İncelemesi

Criminal Case Dedektiflik Oyunu İncelemesi

Çoğu polisiye hikaye, roman yada filmde daha film hikayeye yeni girmişken katili tanıyor musunuz ? Yada bu tarz olayları incelerken kendinizi Amerikan filmlerinden alışık olduğumuz dedektiflere mi benzetiyor sunuz ? Tam size göre mobil oyun Criminal Case. Oyunda senaryonun sağladığı hikayeye bağlı olarak bazı bulmacaları çözerek deliller elde edip bu dedillerle suçluları buluyorsunuz.

Tabi tüm deliller birini suçlu gösterse de bazen suçlu o çıkmayabiliyor. Bu nedenle oyun esnasında senaryonun hikayesini de takip etmelisiniz. Oyunda elde ettiğiniz delileri labaratuar ortamında tahlil etmeniz gerekiyor. Topladığınız cesetleri ise otopsiye göndermelisiniz. 1 otopsi yarım saat kadar sürüyor. Oyunda bir mekana bir kez girip orayı araştırdığınızda 20 enerjiniz gidiyor.1 enerji ise 2 dakikada yenileniyor.

Girdiğiniz mekanlarda eşyaları bulup puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu puanlar size yıldız olarak dönüyor ve bu yıldızları olay yerinde bulduğunuz bazı şüpheli eşyalarda yada henüz sonuçlanmasa da tutuklanmış suçlularla konuşmak için harcayabiliyorsunuz. Bu yaptığınız işlemler bölümde ilerlemenize yardımcı oluyor.

Otopsi sonucunu hemen görmek için oyuna 5 ₺ para yatırmanız lazım. Yoksa enerji vb. oyun içi elde ettiğiniz eşya ve paralarla bu sonucu görmeniz mümkün değil. Enerji yenilemesi de oldukça yüksek satın alma seçenekleri içeriyor. Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip. Ayrıca Facebook ile oturum açarsanız 40 enerji daha kazanabilirsiniz.

Oyunda reklamla karşılaşmadık. Oyun içi satın alma şartları oldukça ağır ve fiyatlar yüksek. Ayrıca kanlı sahneler nedeniyle çocukların oynamasını önermemekteyiz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 66 mb büyüklüğünde, Android 4.0.3 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Zeka Oyunları kategorisinde 14 Mayıs 2019 - 01:31:48 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 65 kez görüntülenmiştir. #dedektif oyunu # mobil polisiye oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.