Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Diggy's Adventure: Madencilik ve Labirentten Kaçış APK İndir

Diggy's Adventure: Madencilik ve Labirentten Kaçış APK İndir

Oldukça eğlenceli Diggy's Adventure macerasını henüz denemediyseniz mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz.Gizemli çukurlarda terkedilmiş şeylerin peşine düşen Diggy ve çılgın profesör Mısır'ın antik gizemini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Birbirinden eğlenceli onlarca dünyanın bulunduğu oyunda her bölüm işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Madenci kasketini takıp kendimizi maceraya bırakıyor ve blokları kıra kıra asıl gitmemiz gereken yere doğru ilerliyoruz. Her blok kırımında bir miktar enerjimiz boşa gitsede bölüm sonunda bulduklarımız herşeye değiyor.

Çukurun hemen üzerine kurduğumuz ocakta bize enerji verecek yemekler pişirebiliyoruz. Yine bu yemekleri yapmak için gerekli malzemeleri madenden çıkarıyoruz. Profesör, olaylarda bizim en büyük yardımcımız fakat elini hiç taşın altına koymuyor ve her işi bizden bekliyor. Kırık asma köprülerin, gizemli desenlerin ve sevimsiz bir takım hayvanların arasında bazen birisini kurtarmak, bazense antik bir mısır mezarına ulaşmak için enerji harcıyoruz.

Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip. Çocuklarınızın zihin gelişimine katkı sağlayacak ve problem çözümü odaklı mobil oyundur. Grafikleri iyi derecede ve hikayesi gerçekten büyüleyicidir.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 77 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Zeka Oyunları kategorisinde 17 Mayıs 2019 - 07:06:54 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 61 kez görüntülenmiştir. #labirent oyunu oyna # mobil zeka oyunları # diggy's adventure oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.