Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Dünyanın Yeniden Konuştuğu Çernobil'i Konu Almış Oyunlar

Dünyanın Yeniden Konuştuğu Çernobil'i Konu Almış Oyunlar

Chernobyl dizisiyle dünya gündemine yeniden gelen ve gelmiş geçmiş en büyük Nükleer felaket olarak adlandırılan ucu karadeniz sahillerimize kadar vurmuş Nükleer santral patlamasıyla o yıldan beri kimsesiz bir şehir, belki mutasyona uğramış yaratıkları konu alan video oyunları hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz ?

1. S.T.A.L.K.E.R Serisi

Bu oyun serisi Cernobil felaketini en içten anlatan video oyun serisidir. 1986 yılında meydana gelen bu felaketi en içten oyuncuyla buluşturan evrim geçirmiş mutantlarla dolu bir dünyada hayatta kalmak için mücadele vereceğiniz ve radyasyonlu bölgelerden uzak durmanız gerektiğini anlık sinyallerle anlayacağınız harika bir oyun serisi. En çokta serinin S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl oyununu öneriyoruz.

2.Metro 2033 (2010)

Nükleer felaketi yansıtan bir diğer oyun ise Metro 2033. Ukrayna'da yapılan bu oyun yine felaketi topraklarında taşıyan Ukraynalıların gözünden felaketin geleceğe bıraktığı izleri size yaşatacak, korku oyunu. Oyun Nükleer savaş sonrasında Moskova'nın yeraltı metrosunda geçiyor bunuda belirtelim. Sadece Nükleer savaş sonrası durumu size yaşatacak olduğundan bu alanda listemize eklemeyi gerekli gördük.

3. Chernobylite

Aslında HBO'nun dizisi en çok bu oyuna yaradı diyebiliriz. Chernobylite, 2019 kış mevsimi gibi yayınlanacak olan radyoaktif bir arazide kendinize en uygun araziyi keşfedip hayatta kalmaya çalışacağınız build craft öğeleriyle hazırlanmış bilgisayar oyunudur.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 20 Haziran 2019 - 00:50:28 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 31 kez görüntülenmiştir. #nükleer savaş oyunları # chernobyl

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 162 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.