Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Eco City İncelemesi

Eco City İncelemesi

Bir şehrin belediye başkanlığı size verilmediyse üzülmenin anlamı yok. Eco City, Belediye başkanlığı hariç herşeyiyle şehri kontrol etmenize izin veren mobil şehir kurma oyunudur. Başındaki Eco, ekonomik anlamı taşımaktadır. Öyle ki tarlalar oluşuturup buğday patates yetiştirip bunu kuracağınız un değirmeninde işleyip una çevirebilirsiniz. Ardından 6. seviyeye ulaştığınızda fırın kurup unları ekmeğe dönüştürebilirsiniz.

Ürettiğiniz ürünleri satmakta çok kolay. Şehrinize garaj kurup, küçük kamyonet yada ileri ki seviyelerde alacağınız büyük kamyonlarla ürünlerinizi sağa sola satıp gelir elde edebilirsiniz. Oyunda en çok zorlanacağınız alan depo yönetimi. Depo miktarı oldukça düşük ve depo seviyesi yükseltmek için (1.seviyeden 2.seviyeye çıkarmaya 5 level ve 3000 altın gerekli) gerek duyulan altın miktarı çok yüksek.

Oyunun bir başka dinamik ve hoş yapısı görev sistemi. Mevcut ahali, evlerin üzerinde beliren konuşma balonları aracılığı ile sizinle iletişim kurabilir ve görev verebilir. Bu görevleri yaptığınızda tecrübe puanı, altın ve bazı materyaller elde edebilirsiniz. Oyunda ticaret, polis aracı gibi aktivitelerde ve tarım yaparken petrol harcıyorsunuz. 30 petrol depolayabilirsiniz. İleride petrol istasyonu kurarak bu rakamı yükseltmek mümkün.

Petrol bittiğinde belirli bir süre sonra kendiliğinden geri doluyor. Şehriniz büyüdükçe etraftaki satılık arazileri alıp oralara da bina vb. kurabilirsiniz. Ayrıca şehrin nüfusunu arttırmak için kurduğunuz her ev size belirli bir süre sonra bir miktar kira geliri bırakıyor. Dahası, bu insanların ihtiyacını karşılamak için bir takım dükkanlarda kurmanız gerekiyor. Kurduğunuz dükkanlarda evlerde olduğu gibi kira gelirine sahip. Eco City şehir kurma ve ekonomik yönetme oyunu %100 Türkçe dil desteği barındıran bir oyun. Oynarken zorluk çekeceğinizi düşünmüyoruz.


Android için Goolge Play'den İndir - iOS için App Store'den İndir

Oyun 79 mb büyüklüğünde, Android 4.2 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 08 Mayıs 2019 - 20:33:41 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 55 kez görüntülenmiştir. #mobil şehir kurma oyunları # eco city oyna # android ekonomi oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.