Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Empire of Sin Duyuruldu

Empire of Sin Duyuruldu

Turn tabanlı strateji oyunu olarak çıkacak 1920'lı yılları konu alan Mafya temalı Paradox Interactive tarafından hayata geçirilecek olan Empire of Sin'in çıkış tarihi 2020 yılının bahar ayı olarak planlandı.

Kendi çetenizi kurup karakterlerin belirli hamlelerle diğer karakterlere karşı bir mücadele içerisinde olacağı, görsel açıdan da yeterli diyebileceğimiz oyun benzerlik bakımından bahsetmek gerekirse Omerta Ganster City'i örnek olarak verebiliriz. Dönemin silahlarını kullanan karakterlerin her birinin kendine has özelliklerinin olacağı Empire of Sin, PC, PS ve Xbox platformlarında yer alacak.


Strateji Oyunları kategorisinde 20 Haziran 2019 - 00:23:37 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 41 kez görüntülenmiştir. #mafya oyunu # paradox yeni oyunu # empire of sin

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.