Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Empires&Allies Mobil APK İndir

Empires&Allies Mobil APK İndir

Clash of Clans ile hayatımıza giren mobil savaş oyunlarının çok çok öncesinde Facebook üzerinden oynanabilen Zynga tarafından yapılmış Empires & Allies vardı. Savaş mantığı Supercell'in popüler oyunu Clash of Clans'a benzeyen oyunda tank, top, tüfek gibi savaş aletlerinin yanında, nükleer bomba, uçak vb. savaş ekipmanlarıda bulunmaktadır. Amaç köyünü bir savaş makinasına çevirmek ve düşman saldırılarında deponda biriken ikmal paketleri ve yakıtları korumak.

Aynı şekilde saldırırkende tüm askeri gücünde düşmana hücum edip, onun elindeki paketleri ve petrolü ele geçirmek. İkmal paketleri oldukça önemli oyunda. Bütün bina geliştirmeleri ve yeni bina kurulumlarında ikmal paketleri kullanılmakta. Düşman arayışında ve askeri birim üretmede ise yakıt gerekiyor. Savunma binalarının seviyelerini geliştirip düşman ataklarına karşı köyünü koruyabiliyorsun. Aynı zamanda karargah binasını yükselterek ve askeri birimlerin bulunduğu eğitim alanlarını yükselterek savaşta daha çok askeri birim kullanabiliyorsun.

Oyunun diğer türlerinden en büyük farklı hayatta kalan askerlerin geri dönmeleri. Dönen birimlere savaşta zaiyat verilen birim miktarını köyden tekrar ekleyebiliyorsun. Bazı bina yükseltmelerini yapabilmek için uzun süre beklemeniz gerekebiliyor. Burada da devreye ittifak giriyor. Eğer bir ittifaka üye iseniz, ordaki diğer oyuncular sizin köyünüzdeki bir yükseltmeyi kolayca hızlandırabiliyor. Yada altın kullanarak hemen yapılan yükseltme ve bina kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Oyun başlangıçta size bir adet mühendis vermekte. Aynı anda bir bina kurulumu yada yükseltmesi yapabilirsiniz. Eğer extra mühendise sahip olmak isterseniz 750 altın karşılığında mühendis satın alabilirsiniz.

%100 Türkçe dil desteği bulunan Empires&Allies, gerçek zamanlı ve günümüz teknolojisi silahlarla savaşabileceğiniz başarılı bir savaş oyunudur. Hilesiz olarak oynayabileceğiniz oyunu aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilir, yada Facebook sayfası üzerinden oynayabilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 100 mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Strateji Oyunları kategorisinde 20 Mayıs 2019 - 17:39:00 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 44 kez görüntülenmiştir. #modern savaş oyunu # strateji oyunları # apk indir

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.