Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

En iyi Pubg Mobile Oyun Kolları ve Fiyatları

En iyi Pubg Mobile Oyun Kolları ve Fiyatları

Pubg ile birlikte mobil oyun oynayanların sayısı çok fazla düzeyde artış gösterdi. Devlet adamlarından sanatçılara birçok kişi Pubg ile videolar ve ekran görüntüleri paylaşmakta. Cinsiyet ayrımı yapacak olsak Pubg benzeri oyunların oyuncu sayılarında ağırlıklı olarak erkek oyuncuların yer aldığını açık ara söyleyebiliriz. Pubg Mobile ile birlikte kız oyuncularda bu oyuna yönelmiş ve oynamakta. Oyunu direk telefondan oynamak ve karakter hakimiyeti biraz zor gelebilir. Bu nedenle sadece bu oyuna özel üretilmiş bazı oyun kolları bulunmakta. Telefonunuza takacağınız bu aparatlar sayesinde pyun hakimiyetinde ciddi oranda bir artış meydana gelecek bir kısa sürede oyunda profosyonel  bir seviyeye doğru ilerleyebileceksiniz.

Pubg Mobile oynamaktan sıkıldıysanız size "Pubg Mobile Benzeri Oyunlar" başlıklı yazımızı öneriyoruz.

Çıktığı günden beri oyuncuların gönlünde taht kuran Pubg Mobile, hileleriyle de can sıkmaya devam ediyor. Oyunda hala bileğinize güvenip ben hiçbir extra bişey kullanmam diyorsanız çok canınız sıkılacak. Daha önce cep telefonunuza böyle bir aparat takıp oynamadıysanız imkanınız varsa mutlaka satın alıp denemenizi öneriyoruz.

Schulzz Mocute Bluetooht Oyuncu Kolu

En kaliteli Pubg Mobile Oyuncu Kolu

Bu cihaz, bluetooht teknolojisini kullanarak telefonunuzu bir PSP haline dönüştürecektir. Oldukça kaliteli tuşlar ve sağlam yapısı nedeniyle profosyonel espor oyuncuları tarafından tercih edilen cihaz oldukça pahalı. 400 Liranın üzerinde ki fiyatı nedeniyle satın almadan önce bir kez daha düşünmekte fayda var. Cihaz telefonunuza Bluetooht ile komutlar gönderip oyunda hareket imkanı sağlamakta.

Pubg H5 Coole Fanlı Oyun Kolu

Soğutmalı Pubg Oyuncu Kolu

Adamlar uzun süreli telefonunuzun ısınma problemine karşın soğutmalı bir yapıda düşünmüş ve ona göre tasarlamış. Bu da diğer ürün kadar pahalı fakat herhangi bir Bluetooht ile bağlantı gerçekleştirmiyor. Fan ısıyı eşit miktarda dağıtıp ayrıca tetikleride soğutmakta. İnternette en düşük fiyat 400 lira civarında olan Pubg H5 Coole profosyonel oyuncular tarafından tercih ediliyor. Kol, rahat video izlemek içinde ve telefon tutacağı olarakta kullanılabilir.

Schulzz Mocute 054 Oyun Kolu

En ucuz Pubg Mobile oyun kolları

Aslında bir en üstte paylaştığımız aynı markanın diğer modeline göre çok daha iyi bir cihaz. Bluetooht ile telefonunuza bağlanıp onu üzerindeki aparata yerleştirerek oyun oynayabileceğiniz bu cihaz fiyat olarakta tavsiye edebileceğimiz türden. İnternette 120 ila 160 TL arasında bir fiyata sahip.

Ipega PG-9099 PUBG Mobil Oyun Kolu

Ipega Bluetooht pubg kolu

Bu üründe oldukça yetenekli bir oyuncu yapacaktır sizi. Üstelik fiyatıda gayet ideal. 100-120 TL arası olan fiyatı ve kolay kullanılabilir olan Ipega oyun kolu diğer ürünler gibi bluetooht teknolojisini kullanmaktadır.

Sr Fanli Powerbankli Pubg Oyun Kolu (UCUZ)

En ucuz Soğutmalı Pubg Kolu

Benzerlerinin 400 lira olduğu bir dönemde 50 TL'ye bu denli özelliklere sahip bir oyuncu kolu bulmak zor. O nedenle eğer durumunuz varsa kesinlikle kaçırmayın. Soğutmak için gerekli bir fana sahip olan ürün ayrıca fanın enerjisini ve telefon şarjı edebileceğiniz Powerbankta içermekte. 

Pubg W11 Oyun Kolu (En UCUZ)

En ucuz Pubg Kolu

Bu ürünü satın almak isterseniz size nacizane tavsiyemiz internet üzerinden satın almayın. Malesef bazılarının tetiklerinde problem çıkmakta bu nedenle satın aldığınız ürüne boşuna para vermiş olabilirsiniz. Hemen hemen her telefon dükkanında bu ürünü bulabilirsiniz. Ortalama fiyatı 20-30 TL arası olup Çin yapımıdır.


Aksesuar kategorisinde 30 Mayıs 2019 - 10:33:08 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 65 kez görüntülenmiştir. #en ucuz pubg kolu # en iyi pubg mobile kolu

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.