Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Factory Inc Apk İndir

Factory Inc Apk İndir

Fabrikadan kovulan bir işçinin patrona kızıp, banka kredisi ile kendine sıfırdan fabrika kurmasını konu alan idle mantığı ile işleyen oyundur. İlk olarak bir departmandan oluşan fabrikada herhangi bir makina olmaksızın tamamen el gücüyle hammaddeyi kırarak ara mamüle çeviriyoruz. Para kazandıkça yeni açılan makina ve techizatı fabrikamıza dahil edip parçaladığımız ara mamülü tam mamüle dönüştürüyoruz.

Hammadde çıkaran ana makinamızın, fabrikamızın seviyelerini arttırarak daha fazla mamül işleme seviyesine geliyoruz. Ayrıca kazandığımız makina ve techizatında seviyelerini yükselebiliyoruz. Fabrika seviyesini her yükselttiğimizde çekiç gücü ve karlılık oranımız artıyor. Mağazadan aldığımız (oyun parası ile) alet çantalarından bazen elimizdeki makinalardan tekrar çıkmakta. Lakin bu çıkan makinaların güç ve özellikleri yüksek olmakta. Bu sefer elimizdeki makinaları civatalar karşılığında bir üst seviyeye getirebiliyoruz.

Üretim bandından hammadde olarak başlayan yolculuk kırıcı makinalarımız sayesinde mamüle dönüşüyor ve çok daha fazla para kazanabiliyoruz. Fabrika seviyemiz ve ana hammadde üretici seviyemiz yükseldiğinde ilk başta işlediğimiz kaya yerine ağaç ve ağaç ürünleri üretimine geçebiliyoruz. Taşa göre daha zor parçalanan ağaç ve ağaç ürünleri oldukça karlı ve yüksek getiriye sahip.

Oyun aslında bir kısır döngüde ilerliyor ve kazandığınız paraları daha çok para kazanmak için makina seviyelerini yükseltmeye ve departmanı genişletmeye ayırıyorsunuz. İlerde ekranı sağa kaydırdığınızda ikinci üretim hattı, üçüncü üretim hattını dahil edebilirsiniz. Fakat bu hatlar oldukça maliyetli olacak. Ayrıca size oyun başında ücretsiz olarak verilen yardımcılar ikinci ve diğer hatlarda 50 elmas karşılığında alınabilir. Elmaslara para vermenize gerek yok. Oyun oldukça fazla reklam içermekte. İzlediğiniz reklamlardan elmas kazanabiliyorsunuz.

Fabrika seviyeniz her 10 seviye atladığında oyunun yeni bir özelliği ortaya çıkıyor. Başarımlar ve challenge modunda çokça elmas kazanabilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 46 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Yönetim Oyunları kategorisinde 17 Mayıs 2019 - 06:35:37 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 55 kez görüntülenmiştir. #fabrika oyunu # üretim oyunu # idle oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.