Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Family Zoo The Story İncelemesi

Family Zoo The Story İncelemesi

Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir başka şeker patlatma oyunu Family Zoo The Story. Candy Crush benzeri olan oyun hikayeye odaklanıyor ve hikayenin gerektirdiği her eylem için bir şeker patlatma bölümü geçmeniz gerekiyor. Ailemizden bize kalan kayvanat bahçesini onarıp tekrar eski şaşalı günlerine geri getirmek için zorlu bir mücadeleye başlıyoruz. Kasırga her tarafı berbat bir hale getirmiş. İlk görevimiz yıkıntı altında kalan kaplan yavrusunu kurtarmak.

Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip. Bu nedenle oyuna hakim olmasanız bile kolayca anlayabilir hızlıca ilerleyebilirsiniz. Tamir, bakım, onarım ve yeni eşyaları hayvanat bahçenize yerleştirebilmek için bilete ihtiyacınız var. Biletleri elde edebilmek içinse her adımda bir kez şekerleri kıracağınız oyuna odaklanmalısınız.

Bazı bölümlerde hamle sayısı düşsede genel olarak oyunda hamle sayısı yeterli gelecektir. Günlük belirli bir kaybetme hakkınız var ayrıca mağazadan hızlandırma paketleri satın alabilirsiniz. Daha önce "Kayıp Ada - Patlayan Macera İncelemesi" bu makalemizde tanıttığımız oyundan sadece senaryo farklı. Diğer bütün eylemler aynı şekilde işlemekte.

Şekerleri patlatmak için aynı şekerden 3 taneyi aynı hizada buluşturmalısınız. Aynı hizada buluşan şeker sayısı arttıkça patlamanın şiddetini arttıran bir takım bomba, meyve salatası gibi özellikler aktif olacak ve bölümü daha seri geçmenize olanak sağlayacaktır.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 92 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. Minimum iPhone 5s modelinde bu oyunu oynayabilirsiniz.


Zeka Oyunları kategorisinde 08 Mayıs 2019 - 15:53:47 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 49 kez görüntülenmiştir. #şeker patlatma oyunları # candy crush benzeri oyunlar # mobil zeka oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.