Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Farming Simulator 14 - Tarım ve Hayvancılık Simülasyonu

Farming Simulator 14 - Tarım ve Hayvancılık Simülasyonu

Tarım ve hayvancılık simülasyonu denildiğinde akla gelen Giants Software yapımı Farming Simulator serisidir. Giants Software tarafından Farming Simulator 2013 ile benzerlik taşıyan  Farming Simulator 14 oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Geniş bir haritada bir takım tarım aletlerini kullanarak çifttçilik yapmanızı ve bunun sonunda bir takım oyun parası elde edip yeni ekipman ve tarlalar alabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Diğer çiftlik oyunlarından farklı olarak burada traktör ve biçerdöver gibi araçları sürebiliyorsunuz. Örneğin bir tarlayı biçeceksiniz. İlk olarak biçerdöverin önüne kesme tablası takmalısınız ardından biçilecek tarlayı biçerdöverle biçmelisiniz. Tarlayı biçtikten sonra traktöre pulluk takarak biçilmiş tarlayı sürerek yeniden ekmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Bir işi yapmak istemiyorsanız onun yerine işçi kiralayabilirsiniz. İşçi o işi hallederken siz diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Kolayca bir araçtan bir başka araca geçebilirsiniz. Ayrıca arkadaşınızla multiplayer olarak oynayabilirsiniz. Kayıtlı oyunlarınızı cihazınızda tutmak yerine bulut üzerinden Google Drive'a kaydedebilirsiniz. Oyun paranız bittiğinde makul ücretlerle oyun içi satın alma gerçekleştirerek bir miktar para alabilirsiniz. Oyun reklam içermemektedir.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 53 mb büyüklüğünde, Android 2.3.3 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 6.0 veya üst sürümünü gerektirir.

Oyunun yeni versiyonu Farming Simulator 18'i 34 ₺ karşılığında şimdi satın alabilirsiniz.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 13 Mayıs 2019 - 20:07:40 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 87 kez görüntülenmiştir. #fs14 # çiftlik oyunları # traktör oyunu

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.