Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Farming Simulator 18 İncelemesi

Farming Simulator 18 İncelemesi

Tarım ve hayvancılık simülasyonu üzerine yapılmış en güzel mobil oyundur. Çiftlik yönetiminden ziyade traktör, biçerdöver, pikap tarzı araçların kullanıldığı tarla ekimi, dikimi gibi faaliyetlerle oyuncuyu oyunda tutan Farming Simulator 18 Google Play'de 34 TL, iOS markette 5 dolardan satılmaktadır. Oyunda gerçek markalara ait 50'den fazla araç bulunmaktadır. Bu araçlarla patates, ayçiçeği, mısır gibi ürünlerin yanında buğday, yulaf, arpa, kanola ve ot ekip biçebilirsiniz.

Ayrıca yine hayvancılık içinde kullanabileceğiniz araç ve ekipmanlar bulunmaktadır. Domuz, inek ve koyun çiftlikleri kurup bu çiftliklerde bu hayvanların bakımı ile uğraşıp onları geliştirip satmakta mümkün. Tarlaları hasat ettikten sonra yerdeki saman yığınlarını balya makinalarıyla balya haline getirip daha sonra hayvancılık çiftliklerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca tarlaya yonca ekerek onu biçip kurutup balya daha sonrada yem haline getirebilirsiniz. 

Oyunda ekstradan ormancılıkla uğraşabilirsiniz. Ağaç kesme makinaları, kütüp toplama, talaş makinası, kök sökme makinası gibi ekipmanları mağazadan alarak ağaçlık alanlara gidip ağaçları kesip satılacak hale getirebilirsiniz. Fidan dikme makinası da alıp kestiğimiz ağaçların yerine yeni fidanlar dikip ağaç olmalarını sağlayabiliriz.

Oyunu en yakın arkadaşınızla bluetooth üzerinden Multiplayer olarak oynuyabilirsiniz. O tarlayı biçerken sizde traktöre römork takıp onu yanında seyrederek hasat edilen mahsulü depolayabilirsiniz. Ya da o bir tarlayı sürerken siz diğer tarlayı ilaçlayabilirsiniz. 


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 326 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. 


Simülasyon Oyunları kategorisinde 11 Mayıs 2019 - 14:34:03 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 50 kez görüntülenmiştir. #simülasyon oyunları # çiftlik simülasyonu # farming simulator 18

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.