Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Farming Simulator 19 - John Deere Pamuk DLC'si Geliyor

Farming Simulator 19 - John Deere Pamuk DLC'si Geliyor

23 Temmuzda yayınlanacak olan ve yeni ekipman John Deere CP690 pamuk hasat makinası içeren DLC'nin satış fiyatı 6 dolar. Hem Mack hemde Windows versiyonlarına gelen DLC'yi Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca DLC birçok yeni ön yükleyici ekipmanlarıda içermekte. Ön yükleyicilerin markası ise MCCormack Industries. Bir adette pamuk yükleme römorku artık oyun ile bilinen Lizard markasından oyuna eklenecek. Yeni eklenen Pamuk biçme makinasının özellikleri ise;

Güç: 590 HP
Hız: 25 KM/saat
Kapasite: 10000  litre

Farming Simulator 19 için bu ve buna benzer birçok marka ekipman ve aracı FSdestek sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz. Fs19 modları indirerek oyuna aktarıp oyunda satın alarak kullanabilirsiniz.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 11 Temmuz 2019 - 06:48:23 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 11 kez görüntülenmiştir. #pamuk biçeri # john deere # çiftlik oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.