Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

GardenScapes - Şeker Patlatma Oyunu

GardenScapes - Şeker Patlatma Oyunu

Son günlerde bu tarz oyunların sayısı fazlasıyla arttı diyebiliriz. Sitemizde de paylaştığımız, Family Zoo veya Kayıp Ada Macerası gibi bir hikaye konu alan ve bölümleri geçebilmek için hedefteki meyve şekerlerini kırarak toplamanız gerekiyor. Candy Crush Saga benzeri oyunlar listemizede eklediğimiz GardenScapes, şehir hayatından sıkılan birinin sakin bir bölgede bir bahçeli ev alması ve bu bahçeyi dekore etmek, temizlemek ve yeni eşyalar eklemek için yıldız toplaması gerektiği, bu yıldızları ise bölüm bölüm zorlaşan meyve şekerlerini elde ederek bulduğu oyundur.

Bölümlerde verilen meyveleri yeterli hamlelerde toplayamazsanız 5 kez hakkınız var. 5 canınızı harcadığınızda bu can puanlarını Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınızdan isteyebilir yada  1 can için 30 dakika bekleyebilirsiniz. diğer oyunlara nazaran bu oyunda hamlede hata yapma ihtimaliniz yok. Patlamaya sebep olmayan hamleler malesef sayılmıyor. O nedenle bir bölümü geçememeniz için gerçekten çok çok zor olması gerekiyor.

Bahçe birkaç bölümden oluşuyor. İlk bölümdeki tadilat ve yenilemeleri tamamladığınızda bir sonraki bölümü açabiliyorsunuz. Her bölümde oyun gittikçe zorlaşıyor. İlk bölümde şeker patlatma oyununda 4 şekeri yan yana getirdiğinizde yada daha fazla şekeri yan yana getirdiğinizde, dinamit, bomba gibi bir takım spesiyal ürünler ortaya çıkıyor. Bu ürünlerle alanı temizlemeniz çok daha kolay olacaktır.

Oyun oldukça anlaşılır bir arayüze sahip, ayrıca %100 Türkçe olarak yayında. Giriş videosundan oyunun tüm aşamalarına kadar rahatça anlayarak oynayabilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 90 mb büyüklüğünde, Android 4.2 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Zeka Oyunları kategorisinde 13 Mayıs 2019 - 18:13:56 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 81 kez görüntülenmiştir. #candy crush saga # şeker patlatma # gardenscapes

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.