Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

GreedFall Çıkış Tarihi Belli Oldu

GreedFall Çıkış Tarihi Belli Oldu

RPG oyun kategorisinde yer alan GreedFall'in çıkış tarihi 10 Eylül 2019 olarak belirlendi. Spiders firması tarafından oluşturulmaya devam edilen oyunun yayıncılığını Focus Interactive üstlendi. Single Player modunda oynanacak olan GreedFall E3 2019'da tanıtılmıştı. Oyun 17. yüzyılda geçen, Aksiyon ve Fantastik bir açık dünyası bulunan rol yapma oyunudur.

Oyun sadece bilgisayar oyuncuları için değil, konsollarda oyun oynamayı seven oyuncular içinde sevinçle karşılandı. PC, PS4 ve Xbox ONE konsollarında oyunu oynamak mümkün olacak.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 02 Temmuz 2019 - 17:45:03 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 26 kez görüntülenmiştir. #GreedFall ne zaman çıkacak # GreedFall çıkış tarihi

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.