Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Gta 6 Vice City'e Geri Dönüyor

Gta 6 Vice City'e Geri Dönüyor

Popüler kullanıcı yorumları sitesi reddit üzerinde yaşanan son gelişme oyunun Vice City sokaklarına geri döndüğünü ve yuşturucu kaçakçısı Ricardo'yu oyunda yöneteceğimiz karakter olduğu paylaşıldı. Popüler oyun tanıtım sitelerinde çalışan birkaç kişinin bu bilgileri sızdırması oyuncular tarafından heyecanla takip edildi.

Maceraya Vice City ve yeni şehir arasında iş yapan bir uyuşturucu kaçakçısı olarak başlayacağız . Oyun sırasında bölgedeki en büyük bayi ile tanışacağız ve aynı zamanda bir "uyuşturucu lordu" olmaya çalışacağız. Birkaç sipariş vereceğimiz babası baronlardan biri olacak olan genç Martin Madrazo ile tanışacağız. İmparatorluğunuzu inşa etmek, Vice City Hikayeleri'dekine benzer mekaniklere sahip olacak , ancak çok daha büyük bir ölçekte. Geliştiriciler ayrıca 70'li ve 80'li yıllar için gerçekçi bir film müziği üzerinde çalışıyor.

Oyunun kendisi söz konusu olduğunda, devler gerçekçilik ve eğlence arasında bir denge kurmayı planlıyorOyun, RDR 2 kadar gerçekçi olmayacak , ancak tıpkı sırt çantanızda yanınızda bir bütün silah bulundurma seçeneğinden mahrum kalacağı gibi. Red Dead Redemption 2'deki bir at eyerinde yaptığımız gibi, arabamızı çeşitli eşyalar için bir dolap olarak kullanacağız Binalar ve araçlar zamanla değişecek, örneğin, eski ve nadir arabalar yıllar geçtikçe daha pahalı hale gelecektir. Oyunda kasırga ve sel gibi hava olayları olacak ve birçok karakter oyunu daha gerçekçi hale getirmek için ana dillerini konuşacak.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 01 Temmuz 2019 - 00:49:13 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 26 kez görüntülenmiştir. #gta 6 haritası # çıkış tarihi # yeni açıklama

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.