Mobil oyunlar, Ücretsiz Android oyunlar, Oyun Bilgileri

Hakkımızda

2009 yılında Türkiye'de video oyunları konseptinde ilk sitemizle yayına başladık. Kısa süre sonra global dilde yayın yapan sitelerimizle sektörde adımızı duyurmaya başladık. Teknolojinin gelişmesiyle ilk olarak sitelerimizi mobil uyumlu hale getirdik, ardından arayüzlerimizi Google Play aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimize sunduk. Bugünde sadece mobil oyunlardan oluşan içeriği ile adından söz ettirecek Oyundestek.net ile hizmetimize devam ediyoruz.

Sizlere en iyi oyunları tanıtmak, çocuklarınıza en uygun içerikleri belirlemek adına mobil oyun dünyasını keşfe çıkıyoruz. Umarım faydalanabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz !

Uslumedya - Yönetimi


En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 48 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 36 kez gösterilmiştir

İletişim

Bu yaz 34 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 31 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.