Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Harvest Land İncelemesi

Harvest Land İncelemesi

Setlers benzeri bir oyun olan Harvest Land, bir grup insanın terkedilmiş bir adaya yerleşmesi ve burada hayatta kalmak için tarım ve hayvancılık yapmasını konu alan mobil oyundur. Adanın bir ucuna yerleşip tecrübe puanları kazanıp seviye atlıyoruz. Oyunun en büyük eksikliği Türkçe olmaması. Yakında Türkçe dilinin ekleneceğini düşünüyoruz. Başlangıçta 2 işçimiz 1'de askerimiz var. Seviye atladıkça yeni işçi evleri ve baraka kurarak asker ve işçi sayımızı arttırabiliriz. Tarlalarda buğday, mısır, sarımsak gibi ürünler yetiştirip, çevredeki elma ve vişne ağaçlarından meyve toplayabiliriz.

Bu oyunda çoğu şeyi işçi ve askerler yapıyor. Biz sadece emrediyoruz. Diğer çiftlik oyunları gibi bize yaptırmayan ve oyuna bambaşka bir hava katan Harvest Land Viking temalı bir oyun. Liman kısmına seviyenize göre bazı tüccarlar gelmekte. Bunlarla elinizdeki üretim fazlalarını paylaşabilir ve altın kazanabilirsiniz. İşçileriniz söylediklerinizi yaparken acıkabiliyor. Bu nedenle işçi evlerinden ürettiğiniz buğdayları ekmeğe çevirin. Genelde ekmek ve elma istiyorlar.

Oyun ekranında sağ üst köşede toplam işçi ve asker miktarını görebilirsiniz. Bazen bahçelere giren haşereleri ortadan kaldırmak için askerlerinize yine barakalarda üretebileceğiniz sopa ve kalkan ile müdahale edebilirsiniz. Arada sırada haritada gezinen kuşlar ve tavşanlar aç olduklarında sizden elma isteyebiliyor. Bu isteklerini giderirseniz rastgele oyun parası, normal altın ve tecrübe puanı veriyor.

Çevredeki engelleri kaldırarak haritanızı genişletebilirsiniz. Lakin genişleme esnasında her bölgede bir canavarla karşılaşacaksınız. Bu nedenle askerlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sopa ve kalkan üreterek dövüş esnasında lazım olacak malzemeyi askerinize temin etmelisiniz. Her levelde yeni kurulabilir binalar açılmakta. Bu nedenle altını har vurup harman savurmayın.

Oyunda birde şansınızı denemek için casino mevcut. Hergün elde edeceğiniz 1 adet giriş biletini kırmızı yada siyah veya sayılara koyarak o an gözüken eşyaları kazanabilirsiniz. Bu olayın oyunda olması çocuklarınıza kötü örnek olabilir. Eğer sorun olmaz diyorsanız genel olarak çocuklarınızın bu oyundan çok keyif alacağını düşünüyor ve sizlerin bile rahatlıkla oynayıp uzun vakitler geçireceğinize garanti veriyoruz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 98 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. 
Not: Oyun kumar öğeleri içermektedir.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 10 Mayıs 2019 - 01:35:02 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 60 kez görüntülenmiştir. #settlers # hayatta kalma # çiftlik oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.