Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Hay Day Benzeri Oyunlar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Mobil dünyada çiftlik oyunlarının en çok tercih edileni hiç şüphesiz Hay Day. 122 ülke de 10 milyondan fazla indirme ile rekoru elinde tutan oyun, boş vakitlerinizi eğlenceye çevirmeyi başarıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda arkadaşlarınızla ticaret yapabilir, açık sularda balık tutabilirsiniz. Oyunun amacı ise kendinize ait bir dünya yaratarak büyüklüğü ve güzelliği ile arkadaşlarınızı büyülemek. Cep telefonu ve tabletlerde oynaması kolay ve zevkli olan oyunun tabi ki rakipleri de mevcut. İsterseniz Google Play ve App Store üzerinden indirebileceğiniz diğer çiftlik oyunlarına bakalım.

Township - Şehir ve Çiftlik

Township - Şehir ve Çiftli simülasyon oyunu

Ufak bir çiftlikle başlayarak ilerlediğiniz oyunda, koca bir şehir kurabilirsiniz. Township oyununu akıllı cihazınıza kurduktan sonra çiftliğinizde yetiştirdiğiniz ürünleri hasat edip diğer adalarla ticaret yapabilirsiniz. Ticaret geliştikçe çiftliğinizi büyüterek bir şehir haline getirebilirsiniz. Diğer çiftlik oyunlarından daha kapsamlı olan Township, oyun içinde büyüyen şehrinize kaynak bulma, maden keşfetme gibi birçok özellik sunuyor. Hayalinizdeki şehri kurmak için çeşitli dekorasyonlar sunan oyunda hayvanat bahçesi bile kurabiliyorsunuz.

Township oyunu mobil inceleme için tıklayın.

Bizim Çiftlik Sahil

Bizim Çiftlik Sahil, çiftçilik oyunu

Oynamaktan ayrı bir zevk alacağınız Bizim Çiftlik Sahil, belki de ilk çiftlik oyunlarından biri. Çeşitli mahsuller yetiştirip ticaret yapabildiğiniz gibi çiftliğinize ekmek fırını, meyve suyu makinesi, peynir makinesi gibi malzemelerde alabilirsiniz. Bir mahsulü ne kadar çok işlemden geçirirseniz o kadar çok kar ediyorsunuz. Örneğin çiftliğinize bir inek aldınız. Tarlanızda ektiğiniz buğdayı ineğe yedirip, inekten aldığınız sütü peynir makinesinde kullanırsanız kazancınız daha çok oluyor. Böylelikle çiftliğinizi daha hızlı geliştirip büyütebilirsiniz. Günlük verilen görevleri tamamlayarak çiftliğinizi en üst seviyeye çıkarmak sizin elinizde.  

FarmVille 2

Popüler mobil çiftlik oyunu Farm Ville 2

FarmVille 2 muadilleri arasındaki en önemli farkı çevrimdışıda oynanabilir olması. İnternete ihtiyacı olmadan da oynanan oyunda köyünüzü istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Telefonunuz internete bağlandığında köyünüzü günceller ve tekrar internetsiz çiftlik oyununa devam edebilirsiniz.


Hay Day, Supercell firması tarafından 21 Haziran 2012 tarihinde piyasaya sürülmüş ve popüler Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarında reklamı yapıldığı için kısa zamanda birçok oyuncu tarafından oynanmaya başlamış, oldukça kaliteli bir çiftlik simülasyonu oyunudur.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 02 Mayıs 2019 - 14:21:32 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 164 kez görüntülenmiştir. #hay day benzeri oyunlar # çiftlik oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.