Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Hill Climb Racing Benzeri Oyunlar

Hill Climb Racing Benzeri Oyunlar

Yarış oyunu severlerin, özellikle yokuş yarışı severlerin en çok tercih ettiği oyun Hill Climb Racing. Sadece yarışmanız yetmiyor, çok da dikkatli olmalısınız bu oyunu oynarken. Birbirinden zorlu tepeleri aşarken toplayacağınız altınlarla aracınızı geliştirebilme imkanınız bile var. Yalnız o kadar kolay olduğunu düşünmeyin. Tepeleri tırmanırken altınları atlayabilir, tepeyi geçemeden kalabilir veya benzininiz tükenebilir. Bu yüzden oynarken dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızla yarışarak oynayacağınız Hill Climb Racing’in her seviyesi ayrı bir zorlu, ayrı bir heyecanlı. Dünya çapında en çok indirilen yokuş yarışı oyununun benzerleri de mevcut tabi ki. Gelin isterseniz birde onlara göz atalım.

Dr. Driving

Yokuş yarışından ziyade caddelerde mi olmak istiyorsunuz. O zaman tercihiniz Dr. Driving olmalı. Caddelerde rüzgar gibi eseceğiniz oyunun görseli çok iyi olması ile beraber, oyun içinde ki heyecan da bir başka. Dr. Driving oynarken çok dikkatli olmalısınız. Yönlendirmeleri kaçırmamalı ve kaza yapmamalısınız. Aksi takdirde seviyeleri geçemezsiniz. Oynamaktan keyif alacağınız Dr. Driving arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz güzel bir uygulama.

Bike Race

Arabadan ziyade motor severler için mükemmel bir oyun olan Bike Race, benzerleri arasında belki de en zevklisi. Sadece Android cihazlarda oynanabşlen oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Motor yarış oyunları arasında ücretsiz olarak hizmet veren belki de en iyi oyun. İki milyondan fazla indirmeye sahip olan oyunun oyuncularından aldığı puan ise çoğunlukla 5 yıldız. Bike Race motor yarışı oyununun tercih edilme sebebi ise çoklu oyuncu desteği bulunması. Ücretsiz oyunlar arasında fazla görülmeyen bu hizmet oyun severler için büyük öncelik taşıyor. Oyuna başladığınızda yaptığınız hareketler ve başarılarla parpa kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla motorunuzun parçalarını geliştirebilir ve en üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yani ne kadar çok oynarsanız o kadar hızlı gelişirsiniz. Arkadaşlarınızla grup olarak oynayacağınız Bike Race de motorunuzu en hızlı siz geliştirin ve her zaman kazanın. 


Yarış Oyunları kategorisinde 04 Mayıs 2019 - 20:13:11 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 42 kez görüntülenmiştir. #yarış oyunları # android yarış oyunu indir # mobil yarış oyunları

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.