Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Hugo Retro Mania

Hugo Retro Mania

Ülkemizdeki efsane çocuk programlarından biriydi Hugo. Tolga Garipoğlu’nun sunduğu, yediden yetmişe herkesi ekran başında toplayan Hugo, şimdi akıllı cihazlarda. Çocukların severek izlediği ve heyecanla yarıştığı oyunda birbirinden zevkli dakikalar geçiyordu. Oyunun amacı ise kahramanımız Hugo’nun ailesini cadı Sıla’nın elinden kurtarmak. Tolga abinin sunduğu programa telefonla katılan çocuklar, yarışmaya hak kazanıyor ve telefonun tuşları ile Hugo’yu bir mağarada yönlendirerek yollun sonuna gitmesini sağlıyordu. Tabi ki yol bittiğinde yarışma bitmiyor. Bir de cadı sılanın elinden ailesini kurtarması gerekiyordu. Cadı sılanın sorduğu bilmeceyi doğru yanıtlayabilenler aileyi kurtarıyor ve büyük ödüle kavuşuyordu. Oyunun sonuna gelemeyen çocukları ise Tolga abi hiç üzmüyor ve teselli ödülleri veriyordu.

Şimdi ise akıllı cihazlarda yer alan Hugo ve devam serisi yine çocukların olduğu gibi yetişkinlerin de sevdiği bir oyun. Google Play ve APP Store üzerinde indirebileceğiniz oyunların ismi ise Hugo Retro Mania, Hugo Troll Race Classic ve Hugo Troll Race 2 isimleri ile sizlerle.

Hugo Retro Mania Mobil İndir

Akıllı cihazlar için üretin oyunun eskiden tek farkı tuşlar yok. Onun yerine ekrandaki yönlendirme tuşları ile yine aynı şekilde bir maden ocağına giriyor ve koşmaya başlıyorsunuz. Yalnız koşarken çukurlara ve size gelen saldırılara dikkat etmeniz gerekiyor, tabi ki elmasları da toplamanız. Ne kadar çok elmas toplarsanız o kadar büyük ödül hak edersiniz. Sadece elmasları topla ile de olmuyor. Maden de koşarken hariteyı takip etmelisiniz, zira yanlış yola saparsanız oyunu kaybedersiniz. Birde madenden çıktıktan sonra cadı Sıla var. Cadı Sılayı da alt ettikten sonra ailenize kavuşur ve oyunu bitirmiş olursunuz. Her defasında farklı bir harita ve daha zorlu bölümlerle karşımıza gelen oyunun her anı heyecanla geçiyor.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 05 Mayıs 2019 - 22:22:16 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 54 kez görüntülenmiştir. #hugo oyna # android hogu oyunu

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.