Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Kayıp Ada - Patlayan Macera İncelemesi

Kayıp Ada - Patlayan Macera İncelemesi

Candy Crush saga benzeri oyunlar kategorisine alabileceğimiz patlatma oyunlarından birtanesidir Kayıp Ada - Patlayan Macera oyunu. 2D bir harita üzerinde 3 boyutlu bir harita ve hikaye üzerine gerekli yıldızları toplayabilmek için patlatıyoruz bu sefer şekerleri. Issız bir adaya bıraktıklarında evin etrafındaki alanları temizlemek, onarmak ve bölgeleri açıp hikayeye devam edebilmek için sürekli olarak bölüm geçmemiz gerekiyor.

Kayıp Ada Patlayan Macera oyunu %100 Türkçe. Oyundaki diyaloglar ve gereksinimleri kolayca farkedip rahatça oynayabilirsiniz. Açılan her bölgede bir takım tamir, bakım ve temizlik yapmamız gerekiyor. Bu gereksinimleri yaptıkça oyun ilerliyor ve yeni alanlar açılıyor. Candy Crush Saga'dan farklı olarak hikaye temalı şekilde oyunu inşa etmişler.

Hikayede bir sonraki amaca ulaşabilmek için yıldız toplamamız şart. Bu yıldızları oyun alanında bize bildirilen renkteki kutuları patlatıp elde edebiliyoruz. Ayrıca günde 7 hakkımız oluyor ve bu hakkı iyi kullanmamız gerekiyor. Hamle kısıtı Kayıp Ada - Patlayan Macera oyununda da bulunmakta.

Oyun başı 28 hamle sunuyor bize. 5 adet aynı renkteki kuruları yan yana getirip patlattığımızda bir roket elde ediyoruz. Roketin yönüne göre o alandaki bütün kareleri patlatabiliyoruz. Yada 6 adet aynı kutudan yan yana getirdiğimizde TNT bombası oluşturup geniş bir alandaki kutuları yok edebiliyoruz. Bu şekilde spesiyal özellikler kullandığımızda gökkuşağı barı doluyor ve kutu alanında rastgele bir yere yerleşiyor. Etrafında bulunan kutu rengini seçerek o an analdaki tüm aynı renkli kutuları yok edebiliyoruz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 99 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. Minimum iPhone 5s modelinde bu oyunu oynayabilirsiniz.


Zeka Oyunları kategorisinde 08 Mayıs 2019 - 15:14:18 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 41 kez görüntülenmiştir. #balon patlatma oyunları # kayıp ada oyunu # nasıl oynanır ?

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.