Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Lep's World 2 Oyun İncelemesi - İndir

Lep's World 2 Oyun İncelemesi - İndir

Daha önce buradaki yazımızda Lep's World'ü sizlere tanıtmıştık. Bugün Lep's World serisinin ikinci oyununu sizlerle buluşturacağız. Aslında ilk oyundan çok farklı birşey yok. En öneli değişiklik görsel iyileştirmede olmuş ve yeni oyun dünyaları oyuna dahil edilmiş diyebiliriz. Lep's World 2, Süper Mario tarzı oyunlar arasında yer alan bir platformda ilerleyip hedefe ulaştığımız ve ilerlerken platform parkurunda düşmanlar ve engellerle mücadele ettiğimiz arcade(atari) oyunudur.

Oyun maceralarla dolu adalarda etap etap ilerleyeceğiniz noktalardaki bölümleri tamamlayarak ilerliyor. Düşman ve engellere karşı bölüm başında 3 adet yoncaya sahipsiniz. Eğer düşman size dokunursa bir yonca gidecek. Toplam yonca gittiğinde bölüme yeniden başlamak zorundasınız. Bir adadaki tüm bölümleri tamamladığınızda bir sonraki adaya geçerken bölüm patronuyla karşılaşacaksınız.

Toplamda 10 adet canınız var ve canınız tükendiğinde 12 saatte yeniden fullenecek. İlerleyen ada ve bölümlerde zorluk seviyesi yükseleceği için çok dikkatli oynamalısınız. Oyundaki gizli eşyaları bularak bölümü çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Örneğin süper zıplama ayakkabısı, koşu ayakkabısı gibi özellikler sizin engelleri daha kolay geçmeye ve bölümü daha hızlı bitirmeye yararken, kalkan düşmanlardan etkilenmemenizi sağlayacaktır. Bölüm süresinide unutmamak gerekir.

Süresinde tamamlayamazsanız eğer oyun yine sona erer ve bir can puanı kaybedersiniz. Tekrar baştan başlamanız gerekir. Lep's World 2, internetsiz oynanabilen mobil oyunlar arasındadır. Eğer internetiniz yoksa ve vakit geçirmek istiyorsanız wi-fi ile bu oyunu yükleyip dilediğiniz zaman internetsiz oynayabilirsiniz. Ayrıca interneti kapattığınızda reklamlarda gözükmeyecektir.

Bölüm yeni başladığında, bölümü tamamladığınızda ve can kazanmak için reklamlara katlanmak zorundasınız. Google play'de ücretsiz olan Lep's World 2, ios markette 1 dolara satın alarak oynanabilir. Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. Ani durumlarda oyunda can kaybetmemeniz için durdurma butonuda yer almaktadır.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 46 mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Platform Oyunları kategorisinde 11 Mayıs 2019 - 23:22:32 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 79 kez görüntülenmiştir. #süper mario benzeri # mobil platform oyunları # arcade oyunlar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.