Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Lep's World - Süper Mario Benzeri Oyun İncelemesi

Lep's World - Süper Mario Benzeri Oyun İncelemesi

Çocukluğunda Süper Mario ile tanışmamış ve adını sonra sonra duymuşsanız çok şey kaybetmişsinizdir. Prensesin peşinden onca bölüm ilerlemek bir yerde takılıp kalmak ve atariyi yeniden başlattığınızda kaldığınız yerden devam edememek 90'lı yılların çocuklarının günlüklerinde yazar. Şimdilerde o kadar çok benzeri yapıldı ve hatta filmleri çıktı ki mutlaka Süper Mario'yu biliyorsunuzdur.

Aynı mantıkta bir oyun, bir platform üzerinde ileriye doğru gidiyoruz. Karşımızda bazı yaratılar var ve bu yaratıkları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Platform engellerle dolu. Ayrıca gizli öğeler ile can bonusu ve yıldız toplayabiliyoruz. Topladığımız her 100 yıldız bize bir adet can puanı kazandırıyor. Bölüm sonunda yer alan gökkuşağına ulaştığımızda o parkuru tamamlamış oluyoruz.

Oyun esnasında yaratıklar size dokunduğunda direk ölmüyorsunuz. 3 adet yonca hakkımız var. Bu yonca sayısı kadar yaratıklardan etkilenmiyoruz. Oyunda bazı alanları kırdığınızda yonca elde edebilirsiniz. Bu mevcut 3 hakkınıza ekleniyor ve yaratıklardan elde ettiğiniz ve elimizde olan 3 adetin toplamı kadar etkilenmiyoruz. Yaratıkları ortadan kaldırmak için üzerilerine zıplamamız yeterli. Yada etrafta bulunan ananasları toplayarak onlara fırlatabiliriz.

Oyun esnasında kontrollerin orta kısmında bulunan durum barıyla parkurun yüzde kaçını tamamladığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.Oyunun 2. ve 3. versiyonlarıda Google Play ve Appstore'de yayında. Yakında blogumuzda bu oyunlarıda sizlere tanıtacağız.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 23 mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. 


Platform Oyunları kategorisinde 10 Mayıs 2019 - 17:25:19 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 71 kez görüntülenmiştir. #super mario benzeri oyunlar # platform oyunu # parkur oyunu

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.