Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Metal Soldiers 2 İncelemesi

Metal Soldiers 2 İncelemesi

Bir dönemin en sevdiği oyunlar arasında yer alan Metal Soldiers'in Android ve ios platformları üzerine yapılmış ve oynadığınızda yine sizi o günlerde döndürecek tarzda arcade mobil oyundur. Oyunda bir askeri canlandırıyoruz ve etaplar şeklinde yer alan 60 bölümlük alanda etraftaki engellere ve düşmanlara rağmen ilerleyerek kendimizi helikoptere atmamız gerekiyor.

Her türlü ateş edebileceğiniz basit bir silahla başladığınız bölümde bazı kutuları yok ettiğinizde ortaya çıkan makinalı tüfek yada çift tabanca bigi seçeneklerden birini ele geçirdiğinizde bölümde hayatta kalma olasılığınız çok çok yükseliyor. Dahası elde ettiğiniz paralarla alabileceğiniz extra sağlık, zırh el bombası gibi eşyalarla oyunda çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Ben şartları limitleri sevmem diyorsanız sonsuz bölümde de oynayabilirsiniz. Görev harici hem kendinizi geliştirmek hemde bitmeyen bir platformda düşmanlara korku salmak için oynayacağınız endless modunda öldüğünüzde baştan başlamak zorundasınız.

Bazı bölümlerde terminatör makinası ortaya çıkıyor ve bir nevi kurşun geçirmez olabiliyorsunuz. Makinayı iyi kullanırsanız ölmeden bölüm sonuna ulaşabilirsiniz. Oyun malesef Türkçe dil desteği içermiyor ve internet paketiniz açıksa, paketinizi bitirecek kadar reklam barındırıyor. Oyunda reklamları kaldırmak için extra bir ücret ödemeniz gerekmekte. Yada mobil bağlantınızı oyun esnasında kapatarak reklamlardan kurtulabilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 46 mb büyüklüğünde, Android 4.0.3 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 6.0 veya üst sürümünü gerektirir.

iOS sürümü Metal Soldiers'tir. Google Play APK sürümü Metal Soldiers 2'dir.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 12 Mayıs 2019 - 18:33:40 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 74 kez görüntülenmiştir. #arcade oyunları # aksiyon oyunları # metal soldiers 2 oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.