Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Metin2 Benzeri Mobil Oyunlar

Metin2 Benzeri Mobil Oyunlar

Sevilen MMORPG oyunu Metin2 benzeri mobil uygulama ve oyunları bulabileceğiniz listedir.

1.SoulCraft

Soulcraft - Metin2 Benzeri Oyunlar APK

Fantastik MMORP Soulcraft ile çok oyunculu açık dünyada birbirinden farklı canavarlarla mücadele ederek karakterinizi geliştirebileceğiniz 10 milyondan fazla indirilmiş mobil oyundur.

SoulCraft Google Play ile İndir

2.Mystera Legacy

Mystera Legacy

2 boyutlu şuan yayınlanmamış(beta sürümünde) açık dünya oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu Rol yapma oyunu eşya craftlayıp karakterinizi geliştirmeye uygundur.

Mystera Legacy Google Play ile İndir

3.Pocket Legends

Cep Efsaneleri dünyanın en büyük mobil 3D kitlesel çok oyunculu çevrimiçi oyunudur… ve oynamak ücretsizdir. Uzak bölgeleri keşfedin, güçlü düşmanlara karşı savaşın.

Pocket Legends Google Play ile İndir

4.Arcane Legends

Arcane Legends mobil cihazlarda en iyi fantastik aksiyon RPG ve MMORPG oyunu, hem tabletler hem de telefonlar için mükemmel! Bu MMO'da zindanlarda macera yaşayın ve patronlarla savaşın.

Arcane Legends Google Play ile İndir

5.Beast Quest

Kötü bir sihirbaz, Avantia'nın büyülü Canavarlarını büyüledi, yalnızca gerçek bir kahraman Canavarları özgür bırakabilir ve toprağı tahrip etmelerini engelleyebilir. Sen Avantia'nın sahip olduğu kahraman mısın?

Beast Quest Google Play ile İndir

6.Inotia 3: Children of Carnia

Savaşçının kaderini değiştirmek için ne gerekir? Büyük Macera! Inotia 3: Carnia Çocukları! Kaçınılmaz bir kader Carnia çocuklarından önce geçti.

Inotia3: Children of Carnia APK İndir

7.Mystic Guardian

Mystic Guardian, oyunculara hem sonsuz yaşama şansı hem de oyun oynama macera oyunları tadında bir zindan keşfi RPG türü. Oyun Hikayesi. Bu oyun ücretlidir. 

Mystic Guardian Google Play ile İndir

8. Black Desert Mobile

Henüz çıkmamış olsa da Metin2 benzeri olarak listeyebileceğiniz devasa açık dünya oyunu Black Desert Online'ın mobile versiyonudur.


RYO Oyunları kategorisinde 18 Mayıs 2019 - 08:42:57 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 50 kez görüntülenmiştir. #metin2 # mmorpg mobil # rol yapma oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.