Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Mycafe - Kafem Restoran Oyun İncelemesi

Mycafe - Kafem Restoran Oyun İncelemesi

Hepimiz bir işler yapıp para kazanma hayaliyle bir takım girişimlerde bulunuyoruz. Bazılarımız ise girişimde bulunanlara yardımcı olmak için onların yanında çalışıyor. Kafem, Restoran oyunu hem girişimci hemde yardımcı olmak isteyenlere birebir hitap eden yönetim simülasyon oyunudur. Bir bölgede yeni bir cafe açıp müşterilerinizle kanka olmak, hem sorunlarını dinlemek hemde para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu oyunu deneyin.

Oyunda bir çalışanınız var, koca kafeye bir çalışan yeter mi ? tabiki yetmez. Yoğun olduğunda ben patronum arkadaş işe güce karışmam derseniz para kazanamazsınız. Bir çay makinasıyla başladığınız kafede birçok ürünü menüye eklemek sadece gelen müşterileri memnun etmekle oluyor. Onları yakından tanıyıp arkadaşlık kurarak yüksek tecrübe puanı elde edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir diyen boşuna dememiş. Onları daha kapıda karşılayıp neler istediğini öğrenmek kafenizi geliştirmede size çokca yardımcı olacak. Oyun çok fazla reklam içermediği için benim ayrıca hoşuma gitti. Her geçişte bir reklam olan benzeri oyunlarından kat kat ideal. Çoluğunuza çocuğunuza rahatça teslim edip oyunu oynatabileceğiniz cinsten. En önemli özelliği ise tamamen Türkçe olması. Müşteri diyalogları, görevler, menüler alabildiğinize Türkçe.

Müşterileriniz hep aynı, fakat sürekli sizinle dost olmak isteyen tipler. Üniversite öğrencisi, yazılımcı, polis gibi mesleklere sahip müşteriler birden bastırdığında eliniz ayağınıza dolanabiliyor. Oyundaki en büyük mantık hatası ise sattığımız ürünlerin hiçbirine para vermemiz. Örneğin süt dolabından süt alıyoruz ama bu süt dolaba yeniden doldurmak için sadece üzerine tıklayıp bir süre bekliyoruz. Herhangi bir maliyeti yok bize.

Menü butonuna tıklayıp bütün sattığımız ürünlerin fiyatlarını belirleyebiliriz. Ayrıca seviye atladıkça bir ürünün farklı bir varyansını oluşturup müşterilerimizin beğenisine sunabiliriz. Kısacası oyun tamamen size ait bir restoranı yönetiminize veriyor ve gelire gidere karışmıyor.


Kafem Restoran Google Play ile İndirKafem Restoran App Store ile İndir

Bu oyun minimum Android 4.0.3 ve sonrası için ve iOS 9.0 sürümlerinde çalışmaktadır.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 07 Mayıs 2019 - 03:10:39 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 58 kez görüntülenmiştir. #kafe işletme oyunu # mobil işletme oyunu # tycoon tarzı mobil oyunlar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.