Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Oda Temizliği Oyunu - Ev Temizliği - Gizli Eşyalar İnceleme

Oda Temizliği Oyunu - Ev Temizliği - Gizli Eşyalar İnceleme

Çocukluğumdan beri bu tarz oyunlar bende hep merak uyandırmıştır. Ortalığı dağınık bulduğumuzda bile saatlerce aradığımız bazı eşyalar olabiliyor. Oda temizliği oyunu aslında tamda bunu bize anlatan ve görsel zekamızı test eden bir oyundur. Oyunda tek dünya yok fakat ilk dünyadan çıkabilmek için neredeyse bütün eşyaların yerini ezberlemeniz gerekebiliyor.

Oyuna girdiğinizde sizi karşılayan bir dünyada oldukça dağınık bir ev ortamı bulunuyor. Burada belli belirsiz yerleştirilmiş materyalleri bize bildirildiği gibi bulup bir sonraki materyale geçiyoruz. İlk bölümde isim verirken daha sonra materyalin resmi ve ileriki dünyalarda onu temsil eden bir eskiz resim veriyor oyun.

Bulduğumuz her nesne bize verilen saniyeyi uzatıyor. Böylece verilen her nesneyi bulmamız için yeterli vakit kazanmış oluyoruz. Ayrıca nesneleri belirlenen saniyelerden daha kısa sürede bulursanız 6x 4x gibi ödül bonusları alabiliyorsunuz. İleriki dünyaları açmak için bu bonus puanlara ihtiyacınız olacak. Oldu ki verilen nesneyi bulamadınız, buda sorun değil. Sağ alt köşede bulunan lamba ikonuyla ilk ücretsiz sonrakiler 50 altına ipucu alabilirsiniz.

Oyun Türkçe karakter hataları olsa da anlaşılır şekilde %100 Türkçe. Her görev öncesi kısa bir yardım almaktan çekinmeyin.

Sizi en çok zorlayacak şey her dünyada bulunan ve zamana karşı yarıştığınız etaplardır. Burada nesneleri bulduğunuzda size verilen süre uzamıyor bu nedenle gördüğünüzü hemen seçip bir sonrakine odaklanıp bonus puanları toplamanız bir sonraki dünyayı açmak için oldukça önemli. Gizemli nesneleri aramak, dağınıklıkta görsel zekanıza güveniyorsanız mutlaka denemeniz gereken mobil oyundur.


Android için Google Play ile İndir

Oyun 42 mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ile çalışmaktadır. 


Zeka Oyunları kategorisinde 09 Mayıs 2019 - 15:10:56 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 59 kez görüntülenmiştir. #gizli nesneleri bul # oda temizleme oyunu # mobil zeka oyunu

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.