Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yazı 2019-05-31 06:57:02 Tarihinde "yeni oyunlar eklendi" sebep gösterilerek güncellenmiştir.

Aksiyon oyunları arasında en çok tercih edilen PUBG mobile, dünya genelinde büyük yankı uyandırdı. Öyle ki Steam da eş zamanlı en çok oynanan oyun’ başarısını halen elinde tutuyor. PUBG mobile'i mobil cihazınıza kurdunuz ve karakteriniz oluşturdunuz. Başla butonuna basmanızla beraber toplamda 100 kişinin toplanması ile oyun başlar. Oyunda 4’er ve 2’şer kişilik guruplar halinde onayabildiğiniz gibi tek başınıza da oynayabilirsiniz. Oyun başladığında herkes bir uçağa bindiriliyor ve bir adaya götürülüyor.

Telefonunuzun sağ üst köşesinde görebileceğiniz haritanın üzerinde bir yer işaretleyip, bölgeye geldiğinizde uçaktan atlıyorsunuz. İndiğinizde cephanenizi toplar toplamaz rakiplerinizi egale etmeye başlıyorsunuz. Son rakibinizi egale ettiğinizde çorba parasını kazanıyorsunuz. PUBG MOBİLE oynaması zevkli bir oyun olması ile birlikte sistem gereksinimleri çok yüksek. Yüksek Performans mobil cihaza sahip değilseniz PUBG Mobil benzeri belki de daha çok zevk alabileceğiniz oyunlara bir bakalım.

Knives Out – Tokyo Royale

Pubg Benzeri Oyunlar - Knives Out

PUBG mobil gibi yine 100 kişi ile oynanan Knives Out’un avantajı daha düşük sistem gereksinimlerine sahip olması. Düşük ve orta segment mobil cihazlarda hiç sorun yaşamadan oynayabileceğiniz Knives Out, PUBG MOBİLE den sonra en çok tercih edilen aksiyon oyunlarından biridir. Benzerlerinden farkı günümüzde bulunan şehir sokaklarında oynanıyor. 

Special Forces Group 2

Special Forces Group 2 Benzeri Oyunlar

Dünya genelinde, aksiyon oyunları arasında en çok indirilen oyunlardan biri de Special Forces Group 2. Diğer aksiyon oyunlarının aksine tam 30 adet harita bulunduran Special Forces Group 2, ayrıca 9 adet oyun modu ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Mobil cihazlar için sistem gereksinimleri düşük olan oyun 10 adet dil desteği ile tercih edilme sebeplerini artırıyor. 2000’li yıllarda oynanan counter bilgisayar oyununa benzemesi sebebi ile fazla acemilik çekmeden oynanabilen bir oyun.

Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Benzeri oyunlar - Pubg

Hepimizin en az bir kez oynadığı bir Call of Duty oyunu vardır. Ya bilgisayarda, ya Playstation serisinde yada Nintendo'da. Şimdi sevilen aksiyon dolu savaş oyunu Call of Duty Açık dünya ve Battle Royal modu içeren Call of Duty Mobile ile mobil platformlara geliyor. Görevimiz hayatta kalmak.

Oyun henüz çıkmadı ama ön kayıt yaptırabilirsiniz. Google play özerinden ön kayıt yaptırmak için tıklayın.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 01 Mayıs 2019 - 23:51:48 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 136 kez görüntülenmiştir. #pubg mobile benzeri oyunlar # mobil aksiyon oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 162 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.