Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Rise Of Empires: Ice and Fire Apk İndir

Rise Of Empires: Ice and Fire Apk İndir

Google Play Store'de bulunan ender oyunlardan birtanesidir. Rise of Empires: Ice and Fire ile hem kale kurabileceğiniz, hemde diğer oyuncularla gerçek zamanlı büyük bir haritada savaş yapabileceğiniz strateji oyunudur. Generaller kazanıp bu generallerle girdiğiniz savaşlarda başarılı olursanız onların seviyelerini yükseltebilirsiniz. Böylece savaşta daha başarılı bir yönetim sergileyecekler ve sizin savaştan galip ayrılmanıza yardımcı olacaklardır.

Savaş sonrası ele geçirdiğiniz ganimetler ile şehrinizi ve kalenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Savaştan dönen yaralı askerlerin tedavi olması için hastane kurabilir, onların araştırma yaparak daha fazla hasar vermeleri ve şehrinizdeki üretim binalarının verimini arttırmak için okul inşa edebilirsiniz. Alkol üretip bunu tavernalarda halkınıza sağlayarak onların daha hızlı şekilde çoğalmasını ve üretim binalarında daha fazla üretim yapmasını sağlayabilirsiniz. Kısacası kral sizsiniz.

Oyun bütün kontrolü size vermiş durumda. Fazla ürettiğiniz ürünleri satabilir, eksik malzemelerinizi yine pazar yerinden temin edebilirsiniz. Karanlığa gömülmemek için oyunda en önemli hammadde kömür. Kraliyet kömür madeninin seviyesini arttırıp üretim imkanını geliştirebilirsiniz. İleri de oyuna bir özellik daha bağlanmış olacak. Seviyeniz arttığında bir de ejderhaya sahip olacaksınız. Bu ejderha da yine savaşlarda size veya generallerinize yardımcı olacak. Böylece savaşları kayıpsız geçebileceksiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir


Strateji Oyunları kategorisinde 23 Mayıs 2019 - 03:51:18 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 48 kez görüntülenmiştir. #mobil strateji oyunları # popüler oyunlar # ejderha temalı oyunlar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.