Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Robery Bob - Man of Steal (Hırsızlık Oyunu) İncelemesi

Robery Bob - Man of Steal (Hırsızlık Oyunu) İncelemesi

Farklı konsept oyunlar, Google Play ve iOS platformlarında yayınlanmaya devam ediyor. Onlardan birtanesi Robery Bob. Bir hırsızı canlandırdığımız oyunda etap etap ilerliyoruz. Evlere sessizce girip mücevheratları ele geçirip koşar adım çıkmaya ve gerçidiğimiz süreye göre bölümden ödül almaya dayalı mobil simülasyon ve arcade oyunu. Benzerlerine göre farklı yanlarıda elbetteki mevcut.

En büyük farklılıkları gelişim sistemi. İşlerde başarılı oldukça altın elde edeceksiniz. Bu altınları karakterin hız, dikkat gibi bir takım becerilerini yükselterek daha zorlu hırsızlık işlerinde daha kolay başarılı olabiliyorsunuz. 7 büyük bölüm bulunmakta ve bölümleri tamamladıkça yeni bölümlere geçebilirsiniz.Beklemek istemiyorsanız bir ücret karşılığında yeni bölümlerin kilidini kaldırabilirsiniz. Dahası tüm bölümleri tamamlasanız bile Challenge, bonus ve extra bölümlerle oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunun en büyük eksikliği Türkçe olmaması.Çocuklarınıza iyi bir hırsız olmayı öğretmez lakin onları eğlendirebilir. Yine de toplumlarda hırsızlık Robin Hood, Arsen Lüpen gibi karakterlerle tatlımsı bir şekle sokulmaya çalışılmış olsa da iyi birşey olmadığını hepimiz biliyoruz. Bence küçük çocukların oynayacağı cinsten bir oyun değil bunuda şahsi görüşüm olarak eklemek istedim.

Robery Bob - MAn of Steal oyunun PC sürümü de mevcut. Steam üzerinden 15 TL karşılığında oyunu satın alıp oynayabilirsiniz. Ve tutulan bir oyun olduğu için ikinci versiyonuda yayındadır. Çok yakında blogumuzda Robbery Bob2 : Double Trauble oyununa da yer vereceğiz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 41 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. 
Not: Heyecan verici bir oyun olmasına rağmen çocuklarınıza kötü örnek olabilecek bir konu üzerine yapıldığı için PEGI 7 yaş ve üzeri kişilerce uygundur olarak belirtmiştir.

Oyunun Steam Bağlantısı - Robbery Bob 2 : Double Trauble APK  - iOS APK


Simülasyon Oyunları kategorisinde 10 Mayıs 2019 - 15:51:20 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 44 kez görüntülenmiştir. #Robbery bob oyna # mobil hırsızlık oyunu # arcade oyunlar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.