Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

S.T.A.L.K.E.R. 2 2021'de Gelecek

S.T.A.L.K.E.R. 2 2021'de Gelecek

Çıkış tarihi henüz duyurulmayan ve  The Shadow of Chernobyl'in devam oyunu olacak olan S.T.A.L.K.E.R. 2 doğrulandı. HBO dizisi sayesinde insanların gözlerini çevirdiği ve birçok insanın o günlerde yaşananların artık farkında olması nedeniyle yapımcı firma yeni oyunu duyurdu.

2021 yılında piyasaya sürülecek olan S.T.A.L.K.E.R. 2 oyun severleri mutlu etti. Son hızla yapımı devam eden projenin gelişmiş grafiklik ve oynanabilirlik içeren fantastik açık dünya oyunu ve hayatta kalma temalı olacağı tahmin ediliyor.


Aksiyon Oyunları kategorisinde 27 Haziran 2019 - 22:43:22 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 26 kez görüntülenmiştir. #stalker 2 ne zaman çıkacak # açık dünya oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.