Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap İncelemesi

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap İncelemesi

Armatörlükten ziyade bir ada yönetimi yapacağınız ve adanızı çevre adalarla etkileşimde bulunup güçlendireceğiniz ticaret oyunudur. Üretim tesislerinizde ürettiğiniz taş, odun, demir gibi materyallerle yeni binalar kurabilir, şehrinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca hammaddelerle ilerleyen seviyelerde açılacak olan dökümhane, atolye gibi alanlarla değerli malzemeler üretip bu malzemeleri pazar adalarında satabilirsiniz.

Oyunda yeni adaları açmak için belirli bir seviye ulaşmanız ve Keşfet yazısına yeterli düzeyde bir gemi göndermeniz gerekiyor. Gemileri Limandan satın alabiliyor ve aldığınız gemiyi 5. seviyeye kadar geliştirebiliyorsunuz. Açılan her yeni ada farklı özellikleri ile size altın, materyal ve EXP kazandırabiliyor. Bazı pazar adaları ürettiğiniz tam mamülü satın almak isteyebiliyor.

Şehirdeki hammadde tesislerinde üretim elde edebilmek için balıkçı tesisinizi güçlendirmelisiniz. Örneğin Taş ocağında 10 taş üretebilmek için 100 balığa ihtiyaç duyuyorsunuz. Balıkçı tekneleri sayısı ve ürettikleri balık miktarı balıkçı tesisini güçlendirdiğinizde artıyor. Kısacası bütün binaların çalışması için gerekli gıdayı karşılamanız gerekiyor.

Ara ara ada etrafında göreceğiniz varillere dokunarak içerisinde değerli madde kazanabilirsiniz. Varillerin içerisinden tüm hammaddeler, altın ve oyun için gerekli olan mücevher düşebilmekte.

Pazar kasabasında takas etmek istediğiniz ürünler oldukça değerli. Bu nedenle bu ürünleri elde ettiğinizde çok yüksek hammaddelere satabilirsiniz. Pazar yerinde açılmamış olan Kakao, Kumaş ve üzüm asması gibi materyaller keşfettiğiniz bölgelerde açılacak olan yeni adalardaki görevleri yaparak aktif edebilirsiniz. Örneğin Kakao ürününü açmak için Kolomb adasının verdiği görevleri yapmanız gerekiyor.

Yeni yerler keşfettikçe birçok ada açılacak ve oyunun oynanabilirliği artacaktır. Ada görevleri birden fazladır ve her gidişinizde farklı bir materyal isteyecektir. Örneğin Kolomb adasına ilk gittiğinizde tanışma, ikinci gidişinizde 20 taş isteyecek sizden.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 44 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 10.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 09 Mayıs 2019 - 14:48:08 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 56 kez görüntülenmiştir. #ada ticaret oyunu # mobil ekonomi oyunu # seaport oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.