Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Steel Division 2 Çıkar Çıkmaz Kırıldı

Steel Division 2 Çıkar Çıkmaz Kırıldı

HOODLUM, uzun bir aradan sonra yine piyasaya çıktı. Hafızalarıma kazınan GTA:San Andreas oyunuyla ismini duyduğum oyunları kırıp ücretsiz dağıtan HOODLUM, çoktandır birçok torent ve warez içerikli sitelerde gözükmüyordu. Steel Divison 2 bugün çıkmasına rağmen kısa süre sonra yine aynı kişiler tarafından kırıldı.

Sadece Steel Division 2 ile değil, kısa sürede birçok oyunu yine elden geçirdiler. Crack indirip ücretsiz olarak oynadığınız oyunlar bilgisayarınızı birer zombi bilgisayara dönüştürüp birçok siber saldırıda farkında olmadan sizi kullanıyorlar. Bu nedenle Crackli oyun indirmeniz size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Birçok illegal olaya taraf olacağınızı düşünmeniz de gerekmekte.


Oyun Haberleri kategorisinde 20 Haziran 2019 - 21:13:06 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 26 kez görüntülenmiştir. #crackli oyunlar # hoodlum crack

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 162 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.