Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Stronghold Kingdoms - Kale Simülasyonu APK İndir

Stronghold Kingdoms - Kale Simülasyonu APK İndir

Stronghold Kingdoms, efsane strateji oyunu Stronghold serisinin online oynanabilir bir versiyonudur. Oyun ücretsiz olarak bilgisayarda oynanırken yapımcı firma tarafından geçen sene itibari ile Android ve iOS platformları için mağazalarda yayınlandı. Gerçek dünya haritasında bir bölgeye yerleşerek orada bir köy kurmak, bir birliğe dahil olup onların safında düşman birlikleri ve oyuncularıyla savaşmak üzerine kurulu gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Köyünüzle birlikte sizde gelişeceksiniz. Belirli rütbelere ulaştığınızda yeni köyler kurabilirsiniz. Her köyün kendine has yetiştirilebilir ürün ve materyalleri var. Köyler arasında ticaret yaparak gelir elde edebilirsiniz. En çok kazanacağınız köy türü ise tabiki şarap ve üzüm yetiştirebileceğiniz köy türüdür. Oldukça yüksek gelirli olan bu eşyaları parişlere ve büyük şehirlere satarak gelir elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanında köylerinizi birer kaleye dönüştürmeli ve askerlerle bu kaleyi korumalısınız.

Düşman akınlarından korunmak için mutlaka kalenizi kurmalı ve askerlerinizi kalenin stratejik noktalarına yerleştirmelisiniz. Kale kurmak için gerekli hammadde taştır. Surları inşa ederken bolca taşa ihtiyacınız olacak. Kaşiflerinizle arada çıkan zulaları patlatarak onur puanı toplayabilirsiniz. Bu puan sizi bir sonraki rütbeye atlatacak. Oyunda kartlarda mevcut.

Bu kartları oyunun her anında kullanabilirsiniz. Örneğin bir atak alıyorsunuz ve kalenizin bir kısmı yıkıldı. Onarma kartı kullanarak kalenizin düşman eline geçmesini engelleyebilirsiniz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 220 mb büyüklüğünde, Android 5 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Strateji Oyunları kategorisinde 14 Mayıs 2019 - 03:07:49 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 79 kez görüntülenmiştir. #rts strateji oyunu # stronghold mobil # strateji oyunu oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.