Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

TownShip - Benzersiz bir Çiftlik Şehri Oluşturmaya Ne Dersin ?

TownShip - Benzersiz bir Çiftlik Şehri Oluşturmaya Ne Dersin ?

Çiftlik oyunları, Facebook'un popüler olduğu zamanlarda insanlar üzerinde FarmVille ile önemli bir etki bırakmış, mobil telefonların yaygınlaşması ve dünya nüfusu kadar kullanıcısı olan Android işletim sistemi üzerine yapılan birçok çiftlik oyunları ile hala popülerliğini koruyan bir oyun çeşididir. Birçok mobil oyun oynamış birisi olarak açık ve net diyebilirim ki beklemek olmasa insan ruhunu sakinleştirici yapısı nedeniyle çiftlik oyunları vazgeçilmez bir oyun türü olarak tercih edilebilir.

Daha önce Hay Day Benzeri oyunlar başlığı ile açıp ve orada kısa da olsa bahsettiğimiz Township oyununa genel olarak bakalım istedim. Oyunda çiftlikten ziyade bir çiftlik şehri kuruyoruz. Diğer oyunlardan farklı olarak bu en belirgin özelliği. Şehrimizdeki nüfusu dilediğimiz gibi yönlendirebiliyoruz. Örneğin tarla oluşturduk ve tarlayı ektik, nüfus ona doğru kayıyor ve boştaki nüfus miktarı azalıyor. Yada yeni bir işletme kurmak istedik boştaki nüfus yetersizse yeterli oluncaya kadar bekliyoruz.

Seviye atladıkça yeni ürünler ve yeni işletmeler açılmakta. Bu nedenle ürettiğiniz ürünleri helikopter yada tren aracılığı ile satarak seviyenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca ürettiğiniz her ürün azda olsa size tecrübe puanı sağlayacaktır. Açılan bu tohumları ekmek için herhangi bir maliyet bulunmamaktadır. Yani hiç paranız olmasa bile buğday yetiştirebilirsiniz.

Ürettiğimiz buğdayları fırın aracılığı ile ekmeğe dönüştürerek daha fazla müşteri ve para kazanabiliriz. Ayrıca inek çiftliğinden elde ettiğimiz sütleri krema ve peynire dönüştürmekte mandıra aracılığı ile oldukça kolay. Ayrıca tavuk kümesi inşa ederek sadece ekmek yapmak yerine kurabiye yapabilirsiniz.

Tabiki bütün hayvanlar için yeme ihtiyacınız olacak. Bunu da yem değirmeni kurarak elde edebileceksiniz. Yem değirmeninde yem üretebilmek için tarlalarınızdan havuç, buğday, mısır gibi tarım ürünlerini üretmeniz gerekir. Örneğin inek yemi için 2 buğday bir mısır gerekli iken, tavuk yemi için 2 buğday ve bir havuç gereklidir. Havuç, buğday ve mısıra göre çok daha uzun sürede yetişmektedir.

Bazı binaları tamamlayabilmek için birtakım materyallere ihtiyacınız olacak. Facebook bağlantısı yaparak oyunu oynayan arkadaşlarınızdan isteyebilir yada tren istasyonunu tamamladığınızda (Seviye en az 5) tren ile ürünleri göndererek bir takım malzemeleri kazanabilirsiniz.


TownShip Google Play ile İndir - TownShip App Store ile İndir


Simülasyon Oyunları kategorisinde 07 Mayıs 2019 - 01:09:51 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 146 kez görüntülenmiştir. #township inceleme #çiftlik oyunları #simülasyon oyunları

Yorumlar (1)

burcu
07 Mayıs 2019 - 01:44:55

Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..


Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.