Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Toy Defense 2 - Tower Defense APK İndir

Toy Defense 2 - Tower Defense APK İndir

İyi vakit geçirip mutlu olacağınız, bazende yaptığınız hamlelere kızacağınız türden güzel bir oyun. 2. Dünya savaşı temalı oyunda haritada belirli alanlara yerleştireceğiniz birimler ile gelen düşman ataklarını bastırmaya ve geri püskürtmeye çalışıyorsunuz. Düşman piyade, tank veya uçakla saldırabiliyor. Bu nedenle savunma yaparken uçaklara karşı savunma için uçaksavar veya uçak desteği, tanklara karşı anti tanklar yada piyadelere karşı piyadeler konuşlandırabiliyorsunuz.

Düşman saldırı esnasında birimlerinize zarar verebiliyor. Bu durumda birimlerinizi acilen tamir etmeniz gerekiyor. Patlattığınız her düşman birimi sonrası bir miktar altın elde ediyorsunuz.Bu altınlarla tamiratları yada yeni birim yerleştirme yapabiliyorsunuz. Düşman atakları kalenize zarar vermez ise 3 yıldız ile oyunu tamamlıyor ve çok daha fazla tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Düşman biriminden her birim 1 hasar verirken toplam kale canı 100 birimdir. Eğer 100 düşman kalenize zarar verirse bölümü kaybediyorsunuz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 79 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Strateji Oyunları kategorisinde 20 Mayıs 2019 - 20:11:28 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 47 kez görüntülenmiştir. #savaş oyunu # 2.dunya savaşı #stalingrad

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.